[Pomoc!] Czy po prostu przywrócę cały komputer do sklepu, jeśli tak się stanie?
#1

* aktualizacja *: Rozważam. Zamienię mobo, zmianę procesora na nadchodzącą nową linię AMD i zmianę zasilacza. potem grafikę czekam na 2080ti, czy to będzie lepsze?   Cała pomoc jest doceniana. początkujący technik tutaj, wiem tylko, jak wybrać części, które mówią, że jest to „Gaming”, ale nie wiem, jak zdiagnozować / naprawić, jeśli coś.   Mój komputer ma około 1 roku i 3 miesiące. Używany do grania.   grafika i7, 1080, (x2) 8 gb RAM, zasilacz 750 W (Xigmatek)   Czasami komputer się uruchamia, a moja mysz / klawiatura nie działa, a ekran jest czarny (lampki na myszy też nie są włączone)   A jeśli gram w gry takie jak CS / WoW / XCOM 2, nagle HANG / crash ... ciągle się dzieje   czy po prostu przyprowadzę z powrotem do sklepu i zastąpią one 1 do 1? Kupiony w Sim Lim. Mam paragon.
Reply
#2

Bestsupps napisał: Cała pomoc jest doceniana. początkujący technik tutaj, wiem tylko, jak wybrać części, które mówią, że jest to „Gaming”, ale nie wiem, jak zdiagnozować / naprawić, jeśli coś. Mój komputer ma około 1 roku i 3 miesiące. Używany do grania. grafika i7, 1080, (x2) 8 gb RAM, zasilacz 750 W (Xigmatek) Czasami komputer się uruchamia, a moja mysz / klawiatura nie działa, a ekran jest czarny (lampki na myszy też nie są włączone) A jeśli gram w gry takie jak CS / WoW / XCOM 2, nagle HANG / crash ... ciągle się dzieje czy po prostu przyprowadzę z powrotem do sklepu i zastąpią one 1 do 1? Kupiony w Sim Lim. Mam paragon. jeśli jest to ponad rok temu, sklep wygrał wymianę bezpośrednią. mimo że mogą naprawić za Ciebie, ale za opłatą .. w przeciwnym razie możesz opublikować tutaj swoje problemy i mieć nadzieję, że forumerzy ci pomogą ...
Reply
#3

Poszukaj Nigela w PC Care and Solution, nr 02-32 SLS.
Reply
#4

Ponad 7 dniowy sklep powie ci, żebyś latał latawcem. Komputer typu „zrób to sam” oznacza, że musisz samodzielnie rozwiązywać problemy, diagnozować, przekazywać dotkniętą część dystrybutorowi, a wraz z paragonem kontynuować proces RMA. Jeśli nie wiesz, jak rozwiązywać problemy i diagnozować, przyprowadź na Nigel @ # 02-32 za rozsądną opłatą.
Reply
#5

Bestsupps napisał: Cała pomoc jest doceniana. początkujący technik tutaj, wiem tylko, jak wybrać części, które mówią, że jest to „Gaming”, ale nie wiem, jak zdiagnozować / naprawić, jeśli coś. Mój komputer ma około 1 roku i 3 miesiące. Używany do grania. grafika i7, 1080, (x2) 8 gb RAM, zasilacz 750 W (Xigmatek) Czasami komputer się uruchamia, a moja mysz / klawiatura nie działa, a ekran jest czarny (lampki na myszy też nie są włączone) A jeśli gram w gry takie jak CS / WoW / XCOM 2, nagle HANG / crash ... ciągle się dzieje czy po prostu przyprowadzę z powrotem do sklepu i zastąpią one 1 do 1? Kupiony w Sim Lim. Mam paragon. Czy masz na myśli, że dostosowujesz i kupujesz wszystkie części w sklepie IT, a oni wykonali instalację i wszystko inne za Ciebie? W tym celu zależy to od sklepu IT, ponieważ może być konieczne skontaktowanie się z nim / skontaktowanie się z nim przed powrotem do niego w celu rozwiązania problemu. W zależności od ich Regulaminu, mogą zająć się tym dla Ciebie jako usługi posprzedażnej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)