Opóźnij i zamroź Windows 10
#1

Uświadomiłem sobie, że to nie może być wielozadaniowość. Szczegóły platformy po prawej stronie.   Surfowanie w chromie w wiadomościach cna, na forach HWZ wiele kart i gra instalacyjna w tle Steam.   Uruchom małe opóźnienie. Poszedłem na lunch z zamkniętym chromem, instalacja gry Steam zminimalizować do zadania.   Okno ma automatyczny tryb czuwania po kilku minutach AFK.   Opóźnij lub zatrzymaj, gdy próbujesz uruchomić menu lub Ctrl alt del, aby uruchomić ponownie. Czasami długo to trwało.   Po ponownym uruchomieniu prędkość wraca do normy.   Czy to problem z baranem?   Wysłane z moją aplikacją Forum Coral iPhone XR HardwareZone
Reply
#2

Może problem z dyskiem SSD lub HDD.
Reply
#3

jtjt00 napisał: Może problem z dyskiem SSD lub HDD. To się powtórzyło. Oglądał chiński dramat. Z grą Steam. Zacznij zamrażać opóźnienie. Nie można zamknąć odtwarzania. Ctrl alt del Long wait. Ponowne uruchomienie logo również trochę potrwało. Wysłane z moją aplikacją Forum Coral iPhone XR HardwareZone
Reply
#4

Ponownie zainstaluj system operacyjny
Reply
#5

pobierz crystaldiskinfo, aby sprawdzić stan dysku. Podejrzewam, że to może być twój HDD, żeby powiedzieć pa pa liao
Reply
#6

Mogą być uruchomione aktualizacje systemu Windows.
Reply
#7

Gdy tak się stanie, sprawdź procesy w tle pod kątem dużego obciążenia procesora
Reply
#8

jianrong napisał: Uświadomiłem sobie, że to nie może być wielozadaniowość. Szczegóły platformy po prawej stronie. Surfowanie w chromie w wiadomościach cna, na forach HWZ wiele kart i gra instalacyjna w tle Steam. Uruchom małe opóźnienie. Poszedłem na lunch z zamkniętym chromem, instalacja gry Steam zminimalizować do zadania. Okno ma automatyczny tryb czuwania po kilku minutach AFK. Opóźnij lub zatrzymaj, gdy próbujesz uruchomić menu lub Ctrl alt del, aby uruchomić ponownie. Czasami długo to trwało. Po ponownym uruchomieniu prędkość wraca do normy. Czy to problem z baranem? Wysłane z moją aplikacją Forum Coral iPhone XR HardwareZone Mam również system Windows 10, próbuję grać w menedżera piłkarskiego i jednocześnie przeglądać Firefox. co jakiś czas również opóźnia się.
Reply
#9

jeśli nie ma dużego wykorzystania procesu podczas opóźnień - poprzez menedżera zadań wtedy prawdopodobnie twój dysk HDD / SSD ma problem
Reply
#10

jianrong napisał: Uświadomiłem sobie, że to nie może być wielozadaniowość. Szczegóły platformy po prawej stronie. Surfowanie w chromie w wiadomościach cna, na forach HWZ wiele kart i gra instalacyjna w tle Steam. Uruchom małe opóźnienie. Poszedłem na lunch z zamkniętym chromem, instalacja gry Steam zminimalizować do zadania. Okno ma automatyczny tryb czuwania po kilku minutach AFK. Opóźnij lub zatrzymaj, gdy próbujesz uruchomić menu lub Ctrl alt del, aby uruchomić ponownie. Czasami długo to trwało. Po ponownym uruchomieniu prędkość wraca do normy. Czy to problem z baranem? Wysłane z moją aplikacją Forum Coral iPhone XR HardwareZone Wspomniałeś już, że nie możesz obsłużyć wielozadaniowości. System sprzętowy, który masz, nie jest w stanie poradzić sobie z obciążeniem, a zatem opóźnia się, a nawet zawiesił. Mówiąc w skrócie, oznacza to, że poprosisz małe dziecko o noszenie 10 krzeseł za jednym razem. z pewnością nie może i może nosić to jeden po drugim. Możesz pomóc usunąć niechciane aplikacje, takie jak Wiadomości, Pieniądze itp. Lub podkręcić „usługę” w oknie / system32 / service. Ale uwaga ... i uwaga ... Dodanie większej ilości pamięci RAM i używanie SSD również pomaga.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)