upgrade do M.2 SSD
#1

Cześć, Mam zamiar dodać SSD M.2 do mojego laptopa. Obecnie ma normalną HDD.   Po skopiowaniu HDD na SSD , mogę nadal używać dysku twardego jako dysk wtórnym bez formatowania go ? Obawiam się, że pewnego dnia mogę mieć problemy z Windows na moim dysku SSD , a więc potrzebują systemu Windows na dysku twardym do ponownego montażu. TKS za wszelkie rady danej .
Reply
#2

Pyta , czy jego wtórne dysk (stary HDD) może być nadal w systemie , co oznacza, że będą 2 okna w tym komputerze . Gdyby nie dyskiem podstawowym , chce uruchomić za pośrednictwem napędu wtórnego.
Reply
#3

ale co ten laptop u aktualnie używasz? i czy obsługują M.2 SSD ? Tak u można przenieść rzeczy i korzystać z dysku twardego jako średnie ( ale u trzeba będzie usunąć dysk twardy i zainstalować SSD jako dysku startowego. upewnij się, że rozruch i wyłączanie prawidłowo B4 zainstalować dysk twardy . po zainstalowaniu z powrotem przejść do bios i ustawić jako główny dysk SSD ). ale aby zainstalować dysk SSD do ur ponownie ( znaczy u migrować ? )
Reply
#4

lifeishard napisał: Pyta , czy jego wtórne dysk (stary HDD) może być nadal w systemie , co oznacza, że będą 2 okna w tym komputerze . Gdyby nie dyskiem podstawowym , chce uruchomić za pośrednictwem napędu wtórnego. Tak, to jest to, co mam na myśli. Mam IdeaPad Y700 Lenovo , obecnie z 1TB HDD ( 5400rpm ). Dlatego chcę, aby dodać SSD M.2 jako podstawowy buta , dzięki czemu but & App uruchamia będzie szybciej i użyć HDD jako magazyn i back -up but jeśli coś (drewno dotykowy) pójdzie nie tak z moim SSD. Y700 obsługuje zarówno SSD i HDD M.2 w tym samym czasie .
Reply
#5

Jamboree napisał: Tak, to jest to, co mam na myśli. Mam IdeaPad Y700 Lenovo , obecnie z 1TB HDD ( 5400rpm ). Dlatego chcę, aby dodać SSD M.2 jako podstawowy buta , dzięki czemu but & App uruchamia będzie szybciej i użyć HDD jako magazyn i back -up but jeśli coś (drewno dotykowy) pójdzie nie tak z moim SSD. Y700 obsługuje zarówno SSD i HDD M.2 w tym samym czasie . widzę , ale den raz to lappy w ramach gwarancji ? jeśli tak, ja wciąż myślę jeśli u wiedzą jak zainstalować i usunąć , że będzie dobrze, ale nie wiem , czy u dun prosimy spróbować jak to utratę gwarancji.
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: widzę , ale den raz to lappy w ramach gwarancji ? jeśli tak, ja wciąż myślę jeśli u wiedzą jak zainstalować i usunąć , że będzie dobrze, ale nie wiem , czy u dun prosimy spróbować jak to utratę gwarancji. Widzę. OK , rozumiem ... Kopalnia wciąż na gwarancji. Dzięki za dobre rady .
Reply
#7

Czy ten laptop Wsparcie M2 ?
Reply
#8

Czy istnieje coś takiego jak wtórnego zapasowej dysku rozruchowego ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)