Starhub 1000 Mb / s - Jaką przepustowość otrzymujesz?
#1

Właśnie uaktualniono do planu Starhub 1000 Mb / s.   Spadam o 620 Mb / s, 520 Mb / s na moim laptopie (bezprzewodowy ac), ale tylko 90 Mb / s, 100 Mb / s na iPhone 6s Plus.   Ktoś udało się dostać wyżej?
Reply
#2

Użyj bezpośredniego połączenia
Reply
#3

Noesis napisał: Właśnie uaktualniono do planu Starhub 1000 Mb / s. Spadam o 620 Mb / s, 520 Mb / s na moim laptopie (bezprzewodowy ac), ale tylko 90 Mb / s, 100 Mb / s na iPhone 6s Plus. Ktoś udało się dostać wyżej? Twoje prędkości wydają się normalne dla sieci bezprzewodowej. Jeśli chcesz przetestować pełną wydajność prędkości, musisz użyć połączenia przewodowego
Reply
#4

Mam tylko około 400+ do 600+ na kablach ... czy to jest niezwykłe?
Reply
#5

Noesis napisał: Właśnie uaktualniono do planu Starhub 1000 Mb / s. Spadam o 620 Mb / s, 520 Mb / s na moim laptopie (bezprzewodowy ac), ale tylko 90 Mb / s, 100 Mb / s na iPhone 6s Plus. Ktoś udało się dostać wyżej? W przypadku połączenia bezprzewodowego jest to już bardzo dobre TomCool napisał: Mam tylko około 400+ do 600+ na kablach ... czy to jest niezwykłe? Który link wykonał test? Czy korzystałeś z linku tutaj: http://www.starhub.com/personal/supp...peed-test.html
Reply
#6

tungsten2 napisał: W przypadku połączenia bezprzewodowego jest to już bardzo dobre Który link wykonał test? Czy korzystałeś z linku tutaj: http://www.starhub.com/personal/supp...peed-test.html Nie, wypróbowałem speedtest.sg i speedtest.net. Dzisiaj wypróbowałem twój link również między 500 a 600.
Reply
#7

babyjyo napisał: Twoje prędkości wydają się normalne dla sieci bezprzewodowej. Jeśli chcesz przetestować pełną wydajność prędkości, musisz użyć połączenia przewodowego Dzięki. Wygląda więc na to, że 3x3 802.11ac może osiągnąć rzeczywistą przepustowość tylko 600 Mb / s w porównaniu do teoretycznej 1,3 Gb / s.
Reply
#8

TomCool napisał: Nie, wypróbowałem speedtest.sg i speedtest.net. Dzisiaj wypróbowałem twój link również między 500 a 600. Może spróbować bezpośrednio do ONT, aby sprawdzić, czy router jest wąskim gardłem.
Reply
#9

Noesis napisał: Może spróbować bezpośrednio do ONT, aby sprawdzić, czy router jest wąskim gardłem. Dzięki, stary ... zrobi to dziś wieczorem. btw, używam DLink 868L
Reply
#10

Noesis napisał: Dzięki. Wygląda więc na to, że 3x3 802.11ac może osiągnąć rzeczywistą przepustowość tylko 600 Mb / s w porównaniu do teoretycznej 1,3 Gb / s. Przy okazji, której karty sieci bezprzewodowej używasz?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)