Porady dotyczące pierwszego Cloud NAS
#1

Używam Dropbox od jakiegoś czasu, czas na jakąś aktualizację ze względu na rozmiar pliku rozrywający moją pamięć Dropbox.   Chciałbym wiedzieć, że niektóre z Cloud NAS, takie jak Synology i WD Cloud, działają tak samo jak Dropbox? Jak Dropbox? Utworzy folder na twoim komputerze i automatycznie zsynchronizuje się z twoim NAS w chmurze.   Planujesz przechowywać wszystkie filmy i seriale oraz pracować na plikach AutoCAD lub Photoshop. Przeważnie osobiste przechowywanie, które może być współdzielone z rodziną w sieci domowej, ale chciałbym mieć dostęp poza domem.   Również dla pojedynczej wnęki WD Cloud 4TB czytam i wykonuje kopie zapasowe za pośrednictwem zewnętrznego dysku twardego. Czy warto uzyskać 2 wnęki lub pojedynczą wnękę z zewnętrznym dyskiem twardym USB (czy wykonuje automatyczną kopię zapasową czy jest to ręczna kopia zapasowa)?   Czy jest jakaś tańsza i bardziej przyjazna opcja użytkownika podobna lub podobna do funkcji Dropbox / Google Drive?   Twoje zdrowie.
Reply
#2

eX-treme napisał: Używam Dropbox od jakiegoś czasu, czas na jakąś aktualizację ze względu na rozmiar pliku rozrywający moją pamięć Dropbox. Chciałbym wiedzieć, że niektóre z Cloud NAS, takie jak Synology i WD Cloud, działają tak samo jak Dropbox? Jak Dropbox? Utworzy folder na twoim komputerze i automatycznie zsynchronizuje się z twoim NAS w chmurze. Planujesz przechowywać wszystkie filmy i seriale oraz pracować na plikach AutoCAD lub Photoshop. Przeważnie osobiste przechowywanie, które może być współdzielone z rodziną w sieci domowej, ale chciałbym mieć dostęp poza domem. Również dla pojedynczej wnęki WD Cloud 4TB czytam i wykonuje kopie zapasowe za pośrednictwem zewnętrznego dysku twardego. Czy warto uzyskać 2 wnęki lub pojedynczą wnękę z zewnętrznym dyskiem twardym USB (czy wykonuje automatyczną kopię zapasową czy jest to ręczna kopia zapasowa)? Czy jest jakaś tańsza i bardziej przyjazna opcja użytkownika podobna lub podobna do funkcji Dropbox / Google Drive? Twoje zdrowie. Synology jest drogi z jednego powodu Płacisz za aplikacje Zasadniczo możesz zsynchronizować MULTIPLE GoogleDrive / DropBox z 1x Synology Jeśli tego właśnie chcesz, idź Reszta pomyśl o tym, że może uzyskać dostęp do Twojej pamięci z innego miejsca 2 Bays Raid1 jest wystarczająco dobry. Nie potrzebujesz Raid5 ' Te 2-markowe urządzenia NAS, takie jak WD / Seagate, mają korzystny stosunek jakości do ceny i są zwykle tańsze niż w przypadku zakupu dysków Synology + 2x.
Reply
#3

tmfwy napisał: Synology jest drogi z jednego powodu Płacisz za aplikacje Zasadniczo możesz zsynchronizować MULTIPLE GoogleDrive / DropBox z 1x Synology Jeśli tego właśnie chcesz, idź Reszta pomyśl o tym, że może uzyskać dostęp do Twojej pamięci z innego miejsca 2 Bays Raid1 jest wystarczająco dobry. Nie potrzebujesz Raid5 ' Te 2-markowe urządzenia NAS, takie jak WD / Seagate, mają korzystny stosunek jakości do ceny i są zwykle tańsze niż w przypadku zakupu dysków Synology + 2x. Pomóż mi zrozumieć, co masz na myśli mówiąc, że możesz zsynchronizować wiele Gdrive i Dropbox z 1 .... Synology ...
Reply
#4

Jak uzyskać dostęp do danych z NAS poza siecią lokalną? Wyślij mi wiadomość e-mail do pliku cookie (aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#5

joshuaho napisał: Jak uzyskać dostęp do danych z NAS poza siecią lokalną? Wyślij mi wiadomość e-mail do pliku cookie (aplikacja HardwareZone Forums Używasz przed Dropbox / G Drive? Myślę, że zasadniczo twój dysk twardy działa jak serwer do przechowywania danych, taki jak Dropbox / Gdrive, i czy istnieją aplikacje lub strona internetowa, które mogą zalogować się na twoje urządzenia? To, o ile wiem, z moich badań lol ...
Reply
#6

joshuaho napisał: Jak uzyskać dostęp do danych z NAS poza siecią lokalną? Wyślij mi wiadomość e-mail do pliku cookie (aplikacja HardwareZone Forums Mam NAS Synology i używam ich aplikacji, aby uzyskać dostęp do moich danych poza moją siecią lokalną
Reply
#7

Nadal nie ma czasu, żeby zrobić coś z nas. HDD przygotowało Liao, ale po prostu nie zdecydowałem, na który system nas wybrać. Och, oznacza, że istnieje konkretna aplikacja do uzyskiwania dostępu do danych? Mam nadzieję, że jest zaszyfrowany i ma blokadę hasła Wyślij mi wiadomość e-mail do pliku cookie (aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#8

joshuaho napisał: Nadal nie ma czasu, żeby zrobić coś z nas. HDD przygotowało Liao, ale po prostu nie zdecydowałem, na który system nas wybrać. Och, oznacza, że istnieje konkretna aplikacja do uzyskiwania dostępu do danych? Mam nadzieję, że jest zaszyfrowany i ma blokadę hasła Wyślij mi wiadomość e-mail do pliku cookie (aplikacja HardwareZone Forums możesz iść na synologię. najbardziej niezawodny jak dotąd. poprzednio korzystałem z Seagate nas, ale ich nos to bzdury, ale sprzęt jest dobry. w tym przypadku możesz zaszyfrować swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji Synology. ma blokadę hasła, aby uniemożliwić innym użytkownikom dostęp do twoich danych. ma również uwierzytelnianie dwuskładnikowe.
Reply
#9

shiroyuki03 napisał: możesz iść na synologię. najbardziej niezawodny jak dotąd. poprzednio korzystałem z Seagate nas, ale ich nos to bzdury, ale sprzęt jest dobry. w tym przypadku możesz zaszyfrować swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji Synology. ma blokadę hasła, aby uniemożliwić innym użytkownikom dostęp do twoich danych. ma również uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Czy jest instalacja dla wersji na PC? Podobnie jak folder Dropbox, wrzucam wszystko do folderu / plików roboczych z tego folderu, automatycznie synchronizuje się z NAS. Jeśli nie ... Który model może to zrobić? ja
Reply
#10

eX-treme napisał: Czy jest instalacja dla wersji na PC? Podobnie jak folder Dropbox, wrzucam wszystko do folderu / plików roboczych z tego folderu, automatycznie synchronizuje się z NAS. Jeśli nie ... Który model może to zrobić? ja ma oprogramowanie, którego można używać, ale ja nie używam ich oprogramowania. ręcznie mapuję jako dysk sieciowy i podobny do dropboxa. mogę rzucać plikami i wyciągać dowolne pliki. będziesz uzyskiwać dostęp bezpośrednio do nas, stąd nie ma czegoś takiego jak automatyczna synchronizacja. Obecnie używam ds416. na razie całkiem przyzwoity. wykonując swoją pracę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)