Singtel 7003 Problemy z routerem Wi-Fi, 2,4 GHz
#1

W przypadku niektórych problemów wprowadź prawidłowe hasło dla mojego identyfikatora SSID 2,4 GHz, a mimo to moje urządzenie wyświetla nieprawidłowe hasło = / jakaś wskazówka? Na światłowodzie Singtel 200 Mb / s.
Reply
#2

Ev0d3vil napisał: W przypadku niektórych problemów wprowadź prawidłowe hasło dla mojego identyfikatora SSID 2,4 GHz, a mimo to moje urządzenie wyświetla nieprawidłowe hasło = / jakaś wskazówka? Na światłowodzie Singtel 200 Mb / s. Napisałeś również w wątku 7000. więc twój router to 7003 lub 7000? Sugeruję usunięcie identyfikatorów SSID z telefonu i ponowne połączenie. jeśli znowu się nie powiedzie, uruchom ponownie router.
Reply
#3

renfred89 napisał: Napisałeś również w wątku 7000. więc twój router to 7003 lub 7000? Sugeruję usunięcie identyfikatorów SSID z telefonu i ponowne połączenie. jeśli znowu się nie powiedzie, uruchom ponownie router. 7003 paiseh. Wystąpiły problemy z Google dotyczące routera i zdałem sobie sprawę, że napisałem w złym wątku.
Reply
#4

Ev0d3vil napisał: 7003 paiseh. Wystąpiły problemy z Google dotyczące routera i zdałem sobie sprawę, że napisałem w złym wątku. Żaden problem. Właśnie zrestartowałem ONT i router. Następnie ponownie połącz się z SSID i sam wpisz hasło. Twoje hasło znajduje się na naklejce z boku routera.
Reply
#5

przepraszam highjack. zastanawiam się tylko, czy podłączenie do 5 GHz (pół sig) jest normalne, a następnie bardzo powolny, czy nie, dostęp do Internetu, a następnie rozwiązanie, gdy podłączę się do 2,4 GHz (pełny sig).
Reply
#6

shamuslee napisał: przepraszam highjack. zastanawiam się tylko, czy podłączenie do 5 GHz (pół sig) jest normalne, a następnie bardzo powolny, czy nie, dostęp do Internetu, a następnie rozwiązanie, gdy podłączę się do 2,4 GHz (pełny sig). Absolutnie normalne, ponieważ 5 GHz zapewnia większą prędkość na krótszym dystansie. Ponadto zależy to również od wydajności używanego adaptera Wi-Fi. Zwykle w przypadku telefonu komórkowego adapter ma niższą wydajność, więc będzie miał taki problem. Dla długiej rangi zaleca się 2,4 Ghz.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)