Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Hi guys, czy jest ktoś , kto zdołał DIY pod względem wymiany wadliwego zasilacza ?
Reply
#2

Poprawiono 2 jednostki zastępując nadęty / wyciekły kondensatory.
Reply
#3

moja StarHub okno dostał żadnej władzy i na gwarancji , Po zdjąć obudowę , znalazłem bezpiecznik został spalony, po zastępują testowane ok .
Reply
#4

Poszedłem do Sim Lim wieżę, aby szukać pomocy u kilku sklepów nadzieję pozyskać z odpowiednich środków zaradczych odniesieniu do problemów, ale niestety to był zmarnowany podróży. Jeśli to możliwe, mam szczerą nadzieję, że u guys może rozwiązać dla mnie. Jestem skłonny wysupłać jakieś opłaty za nim
Reply
#5

Pomyśl dysk twardy w moim hubstation jest zepsuty .. Nie można nagrywać dłużej i jest irytujący niebieskie pole na dole po prawej stronie ekranu ... może otworzyć się i po prostu zastąpić twardym dysku siebie ?
Reply
#6

Jwlng napisał: Pomyśl dysk twardy w moim hubstation jest zepsuty .. Nie można nagrywać dłużej i jest irytujący niebieskie pole na dole po prawej stronie ekranu ... może otworzyć się i po prostu zastąpić twardym dysku siebie ? Jeśli można znaleźć IDE hdd wymianę?
Reply
#7

Przykro mi bardzo początkujących .. IDE hdd bardzo trudno znaleźć ?
Reply
#8

Więc jeśli mogę znaleźć identyczny dysk twardy IDE zamiana powinno być całkiem proste prawda?
Reply
#9

Jwlng napisał: Więc jeśli mogę znaleźć identyczny dysk twardy IDE zamiana powinno być całkiem proste prawda? Wątpię u może to zrobić. To chyba musi być pewne konkretne marki / modele z custom firmware aby mogła być używana przez hubstation .
Reply
#10

Jwlng napisał: Pomyśl dysk twardy w moim hubstation jest zepsuty .. Nie można nagrywać dłużej i jest irytujący niebieskie pole na dole po prawej stronie ekranu ... może otworzyć się i po prostu zastąpić twardym dysku siebie ? mają u go naprawić ? moja hubstation hdd zepsuty wczoraj
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)