Jest to normalne?
#1

Czy to normalne, że moja prędkość Internetu jest przyzwoita w ciągu dnia, ale spowalnia do indeksowania od 19:00 do 23:00 i wraca do normy po kilku godzinach? Dlaczego to się dzieje? Używam Singtel, jeśli to pomaga.
Reply
#2

liauyuancheng napisał: Czy to normalne, że moja prędkość Internetu jest przyzwoita w ciągu dnia, ale spowalnia do indeksowania od 19:00 do 23:00 i wraca do normy po kilku godzinach? Dlaczego to się dzieje? Używam Singtel, jeśli to pomaga. singtel, który plan? byłeś w wifi czy lan? czy to była ta sama strona czy inne strony?
Reply
#3

liauyuancheng napisał: Czy to normalne, że moja prędkość Internetu jest przyzwoita w ciągu dnia, ale spowalnia do indeksowania od 19:00 do 23:00 i wraca do normy po kilku godzinach? Dlaczego to się dzieje? Używam Singtel, jeśli to pomaga. używaj światłowodu singtelowego 1 Gb / s w domu po pracy. bez problemu leh. nie czułem żadnego spowolnienia. był na nim od kilku miesięcy.
Reply
#4

liauyuancheng napisał: Czy to normalne, że moja prędkość Internetu jest przyzwoita w ciągu dnia, ale spowalnia do indeksowania od 19:00 do 23:00 i wraca do normy po kilku godzinach? Dlaczego to się dzieje? Używam Singtel, jeśli to pomaga. Jest to normalne, ponieważ dzielimy prędkość. Jeśli wiele osób odwiedzi tę samą witrynę, prędkość spadnie. Po prostu zgłoś się do pomocy technicznej i zobacz, co mogą zrobić.
Reply
#5

liauyuancheng napisał: Czy to normalne, że moja prędkość Internetu jest przyzwoita w ciągu dnia, ale spowalnia do indeksowania od 19:00 do 23:00 i wraca do normy po kilku godzinach? Dlaczego to się dzieje? Używam Singtel, jeśli to pomaga. Używam 1 Gb / s od września 2015 r. Nie zauważyłem spadku prędkości w dzień ani w nocy. hmmm ...
Reply
#6

liauyuancheng napisał: Czy to normalne, że moja prędkość Internetu jest przyzwoita w ciągu dnia, ale spowalnia do indeksowania od 19:00 do 23:00 i wraca do normy po kilku godzinach? Dlaczego to się dzieje? Używam Singtel, jeśli to pomaga. Zastanawiam się: czy w tym czasie wzrosła liczba użytkowników / urządzeń / działań wymagających dużej przepustowości?
Reply
#7

liauyuancheng napisał: Czy to normalne, że moja prędkość Internetu jest przyzwoita w ciągu dnia, ale spowalnia do indeksowania od 19:00 do 23:00 i wraca do normy po kilku godzinach? Dlaczego to się dzieje? Używam Singtel, jeśli to pomaga. Bezprzewodowy czy przewodowy? Do jakiej strony próbujesz uzyskać dostęp? Jeśli korzystasz z sieci bezprzewodowej, oznacza to, że w tym okresie wiele osób korzysta z sieci bezprzewodowej, a zatem spowalniając prędkość, spróbuj zmienić kanał i sprawdź, czy to pomoże. Niektóre witryny mogą mieć duży ruch w godzinach szczytu i spowalniać. Musisz także zobaczyć, ile urządzeń w tym czasie podłączyłeś i co robili, czy to wszystko czy coś.
Reply
#8

Henry Ng napisał: Jest to normalne, ponieważ dzielimy prędkość. Jeśli wiele osób odwiedzi tę samą witrynę, prędkość spadnie. Po prostu zgłoś się do pomocy technicznej i zobacz, co mogą zrobić. Przestańcie dawać sugestie, które nawet nie pomogą.
Reply
#9

Mój M1 1 Gb dostaje tylko dl 280 m / si ul 270m / s. Kiedy zadzwoniłem, aby zapytać, powiedzieli, że mój router i komputer również biorą udział w optymalizacji prędkości.
Reply
#10

Jakie są twoje oczekiwania? Pls zapewniają więcej informacji 1. Jaki jest twój model routera 2. Z jakiego komputera korzystasz 3. Czy łączysz się drogą powietrzną lub miedzianą? 4. Jak daleko między routerem a komputerem? 5. Pls opublikuj zdjęcie tutaj, jaką prędkość połączenia uzyskujesz Pls wykonaj następujące kroki: -Open Network and Sharing Center -Kliknij na ... -Otwarte centrum sieci i udostępniania -Kliknij na „Lan Area Connection” - umieść tutaj zdjęcie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)