bądź cicho! Dark Base 700
#1

Czy ktoś wie, czy można uzyskać tę sprawę lokalnie? W przeciwnym razie, jaka jest przyzwoita alternatywa z dobrą termiką i niskim poziomem hałasu + szkło hartowane? Sprawdziłem NZXT i wydaje się, że są one średnie.
Reply
#2

InvincibleTofu napisał: Czy ktoś wie, czy można uzyskać tę sprawę lokalnie? W przeciwnym razie, jaka jest przyzwoita alternatywa z dobrą termiką i niskim poziomem hałasu + szkło hartowane? Sprawdziłem NZXT i wydaje się, że są one średnie. mai tu liao ta piękna obudowa otrzymała nagrodę roku. Jest wyposażony w 3 cudownych fanów i kosztuje tylko 250 USD od newegg sg, w tym koszty wysyłki i wszystkie podatki.
Reply
#3

po prostu zaimportuj
Reply
#4

5star_pundit napisał: mai tu liao ta piękna obudowa otrzymała nagrodę roku. Jest wyposażony w 3 cudownych fanów i kosztuje tylko 250 USD od newegg sg, w tym koszty wysyłki i wszystkie podatki. Och, wow dzięki za wskazówkę !! 266 USD obecnie.
Reply
#5

InvincibleTofu napisał: Och, wow dzięki za wskazówkę !! 266 USD obecnie. Wow dzięki !!
Reply
#6

Bro, co z polityką zwrotów? Czy płacimy za wysyłkę za zwroty NewEgg? Ich Asus PQ279Q jest o 200 USD tańszy niż lokalne ceny z GST / wysyłką włącznie. Cholera kusił.
Reply
#7

udało się uzyskać bezpłatną zamienną śrubę skrzydełkową do hartowanego panelu bocznego z HQ Niemcy bez zadawania pytań. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)