Który plan światłowodowy ISP wybrać? przy użyciu ST ADSL 15 Mbps
#1

Drodzy zebrani, Jak wyżej, być może będę musiał poważnie rozważyć, ponieważ Singtel nie oferuje już ADSL. Moje główne obawy 1) Stabilność dostępu do Internetu (prawie 100% dostęp do korzystania z Internetu w dowolnym momencie i bez opóźnień). Mam nadzieję, że dostanę za co płacę. 2) Współczynnik ceny (obecnie płaci mniej niż 30 USD miesięcznie) 3) Brak punktu końcowego światłowodu (bo nie dotrzymał terminu), więc należy wziąć to pod uwagę w całkowitych kosztach. Czy dostawcy usług internetowych naliczają inne ukryte opłaty? 4) Obsługa posprzedażna (usługa 24/7 jest doskonała.) Który dostawca usług internetowych jest lepszy i spójny? 5) Prędkość (100 Mb / s lub 1 Gb / s) może nie być tak ważna, jak na razie zadowolona nawet z prędkością 15 Mb / s na razie i w dającej się przewidzieć przyszłości. 6) Korzystanie z usługi VPN, dostęp do Hulu lub Netflix nie są moimi obecnymi priorytetami, ale jeśli jest bezpłatny lub ma niską opłatę, dlaczego nie? 7) Czy nadal musimy uiścić opłatę za rozwiązanie umowy, jeśli zmienimy dostawcę usług internetowych po zakończeniu umowy? Ostatnim razem wydaje się, że dostawca usług internetowych obciąża to, prawda? 8) Nie bardzo interesuje mnie wyłączenie 100 $ / 200 $, więc nie jestem zmuszony trzymać się tylko obozów RED, GREEN lub ORANGE. Nie interesuje mnie również telewizja kablowa ani Mio TV. Obóz PURPLE nie zapewnia planów mobilnych w punkcie tego pytania, prawda? 9) Czy rodzaj routerów jest ważny przy wyborze abonamentu światłowodowego od dowolnego dostawcy usług internetowych? Podobnie jak niektórzy dostawcy usług internetowych promują określone routery ze specjalnymi zniżkami. 9) Jakieś inne kwestie, na które muszę zwrócić uwagę? 10) Czy nadchodzący Comex to dobry moment na zakup, czy w inny sposób? Moja umowa kończy się w grudniu 2015 r., Ale nie mam nic przeciwko, że mam 2 obecnych dostawców usług internetowych na krótki okres. Dziękuje wszystkim. __________________
Reply
#2

Po prostu idź do M1 rozwiąże ur PBM .... Nie twierdzę, że m1 jest najlepszy, ale pasuje do twojego budżetu. U będzie chciał zmienić router w celu wykorzystania przepustowości 1 Gb / s.
Reply
#3

abstrax napisał: Po prostu idź do M1 rozwiąże ur PBM .... Nie twierdzę, że m1 jest najlepszy, ale pasuje do twojego budżetu. U będzie chciał zmienić router w celu wykorzystania przepustowości 1 Gb / s. TS nie ma Open Net TP, a M1 zwykle nie zapewnia bezpłatnego TP za 39 USD. O ile nie zejdź osobiście do punktu obsługi klienta i porozmawiaj ze swoim menedżerem, aby poprosić o bezpłatną instalację TP. Po zatwierdzeniu wniosku można go podpisać. Będzie kosztował aż 400 USD + za TP w nieruchomości Landed.
Reply
#4

Cześć Henry dzięki za odpowiedź. M1 ma niską cenę w porównaniu do innych. Mam nadzieję, że nie będzie to jedyny dobry punkt. Henry Ng napisał: TS nie ma Open Net TP, a M1 zwykle nie zapewnia bezpłatnego TP za 39 USD. O ile nie zejdź osobiście do punktu obsługi klienta i porozmawiaj ze swoim menedżerem, aby poprosić o bezpłatną instalację TP. Po zatwierdzeniu wniosku można go podpisać. Będzie kosztował aż 400 USD + za TP w nieruchomości Landed.
Reply
#5

luvaaron napisał: Cześć Henry dzięki za odpowiedź. M1 ma niską cenę w porównaniu do innych. Mam nadzieję, że nie będzie to jedyny dobry punkt. Podsumowując, wszystkie POMYSŁY ISP. Najtańszy z tym samym bólem głowy jest lepszy niż najdroższy z tym samym hitem.
Reply
#6

AFAIK, tylko czerwony i zielony oferują bezpłatną instalację TP. Zamierzam również uzyskać nową linię światłowodową. Prawdopodobnie warto poczekać na show na PC.
Reply
#7

luvaaron napisał: Cześć Henry dzięki za odpowiedź. M1 ma niską cenę w porównaniu do innych. Mam nadzieję, że nie będzie to jedyny dobry punkt. Ogólnie M1 jest stabilny, jednak zaleca się stosowanie kat. 5e lub 6 dla lepszej wydajności. Istnieje również wiele czynników, które wpływają na wydajność Wi-Fi. Nie jest łatwo mieć doskonały zasięg Wi-Fi w dużym domu, nawet z przedłużaczem Wi-Fi i AP. Możesz spróbować porozmawiać z menedżerem M1, aby znieść opłatę instalacyjną TP.
Reply
#8

Knight_Rider napisał: Podsumowując, wszystkie POMYSŁY ISP. Najtańszy z tym samym bólem głowy jest lepszy niż najdroższy z tym samym hitem. Uzgodnione jako $ jest bardzo ważne.
Reply
#9

raindance napisał: AFAIK, tylko czerwony i zielony oferują bezpłatną instalację TP. Zamierzam również uzyskać nową linię światłowodową. Prawdopodobnie warto poczekać na show na PC. W przypadku gry M1 za 59 USD zapewnia ona bezpłatną instalację TP, ale nie obejmuje planu w wysokości 39 USD.
Reply
#10

Co to jest kat. 5e lub 6? Jakiś rodzaj okablowania kablowego? Ile to będzie kosztowało mniej więcej? Z kim mam z tym porozmawiać? Personel ISP lub Netlink Trust? Henry Ng napisał: Ogólnie M1 jest stabilny, jednak zaleca się stosowanie kat. 5e lub 6 dla lepszej wydajności. Istnieje również wiele czynników, które wpływają na wydajność Wi-Fi. Nie jest łatwo mieć doskonały zasięg Wi-Fi w dużym domu, nawet z przedłużaczem Wi-Fi i AP. Możesz spróbować porozmawiać z menedżerem M1, aby znieść opłatę instalacyjną TP.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)