Czy można bezpośrednio podłączyć komputer do Singtel ZTE ONT?
#1

Tylko dla zabawy, bawiąc się ustawieniami. W jakiś sposób moja firma nie może uzyskać adresu IP po połączeniu, i nie znam adresu IP bramy ... ktoś?
Reply
#2

serverxeon napisał: Tylko dla zabawy, bawiąc się ustawieniami. W jakiś sposób moja firma nie może uzyskać adresu IP po połączeniu, i nie znam adresu IP bramy ... ktoś? Wczoraj miałem konfigurację światłowodu singnet. Próbowałem podłączyć kabel LAN z portu ONT (LAN) do mojego komputera. Skończyć = brak połączenia z Internetem. Poszedłem podłączyć kabel LAN z powrotem do routera
Reply
#3

nie móc....
Reply
#4

ale jak to się dzieje, że technik ustawia ten czas, mógłby połączyć się bezpośrednio ... i nadal „ustaw moje hasło ONT” Nadal rmb ... ale nie rmb url ..
Reply
#5

serverxeon napisał: ale jak to się dzieje, że technik ustawia ten czas, mógłby połączyć się bezpośrednio ... i nadal „ustaw moje hasło ONT” Nadal rmb ... ale nie rmb url .. Prosta odpowiedź na twoje pytanie. Właściwie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Powiedziałeś, że jest inżynierem terenowym Singtel, a jego zadaniem jest pomoc klientowi na miejscu. Oczywiście musi mieć prawo dostępu administratora, do którego normalny użytkownik nie ma dostępu. Oczywiście ST nie może pozwolić każdemu użytkownikowi na taki dostęp, tak jak inżynier terenowy. Jeśli masz jakieś problemy techniczne w przyszłości, wystarczy umówić się na spotkanie z pomocą techniczną, aby przyjść do domu.
Reply
#6

Henry Ng napisał: Prosta odpowiedź na twoje pytanie. Właściwie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Powiedziałeś, że jest inżynierem terenowym Singtel, a jego zadaniem jest pomoc klientowi na miejscu. Oczywiście musi mieć prawo dostępu administratora, do którego normalny użytkownik nie ma dostępu. Oczywiście ST nie może pozwolić każdemu użytkownikowi na taki dostęp, tak jak inżynier terenowy. Jeśli masz jakieś problemy techniczne w przyszłości, wystarczy umówić się na spotkanie z pomocą techniczną, aby przyjść do domu. Kiedy przyjedziesz do mojego domu? Zaplanowałem z CSO, poprosiłem o ciebie i zostałem zatwierdzony. Oczekiwanie na twój przyjazd
Reply
#7

serverxeon napisał: ale jak to się dzieje, że technik ustawia ten czas, mógłby połączyć się bezpośrednio ... i nadal „ustaw moje hasło ONT” Nadal rmb ... ale nie rmb url .. Technik prawdopodobnie ma w swoim laptopie kartę sieciową, która obsługuje sieci VLAN, np. Sterownik Intel NIC.
Reply
#8

dawntime napisał: Kiedy przyjedziesz do mojego domu? Zaplanowałem z CSO, poprosiłem o ciebie i zostałem zatwierdzony. Oczekiwanie na twój przyjazd Ahh ahh ahh, jestem w Tajlandii. Wkrótce jadę do mojego tajwańskiego biura. Nie pracuję dla Telco i tylko pracownicy pomocy technicznej Telco mogą pomóc użytkownikowi. Po prostu czytam HWZ, kiedy mam czas.
Reply
#9

Albo ma wsparcie VLAN, w przeciwnym razie używa on przypisanego statycznego adresu IP, aby komunikować się z ONT za pomocą wiersza poleceń i zmiany ustawień administratora. Technicznie wszystkie ONT mają to ustawienie, ale tylko to, że nie jest znane publicznie.
Reply
#10

tak, zastanawiałem się, czy ktokolwiek zna statyczne IP lub hmmm
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)