obudź się na lan
#1

Ktoś używa Asus AC87U, również na viewqwest? Masz pomysł, jak ustawić budzenie na LAN? Chciałbym do tego użyć programu Teamviewer. Używałem asuscomm ddns, portu przekierowania portu 9 zarówno w routerze, jak i teamviewer dla mojego adresu pc, ustawiłem mój komputer ethernet na akceptowanie magicznego pakietu / wiadomości / dowolnej wiadomości, aby się obudzić.
Reply
#2

Próbowałem użyć Teamviewer dla WOL, ale nie działałem zgodnie z oczekiwaniami. Moja konfiguracja wygląda następująco: Kabel Ethernet od mojego routera Asus do pulpitu z niezbędną funkcją WOL włączoną w systemie BIOS. Następnie włącz SSH na routerze, a także włącz dostęp z sieci WAN. Możesz ustawić Hasło lub Klucz w zależności od wymagań bezpieczeństwa. Jeśli masz serwer NAS taki jak Synology z Geo Filter Firewall Rules Setup dla SSH, to też byłoby fajne i możesz uruchomić SSH Server z NAS. Po połączeniu SSH z routerem Asus, możesz uruchomić poniższe polecenie dla WOL: ether-wake -i br0 AA: BB: CC D: EE: FF Używam JuiceSSH na moim telefonie z Androidem, który SSH do mojego Asusa przez sieć WAN i uruchamiam powyższe polecenie jako Snippet. Więc tylko jedno kliknięcie Możesz skorzystać z wbudowanej usługi Asus DDNS. Spróbuj i daj mi znać, jak idzie ...
Reply
#3

Możesz użyć aplikacji Asus Aicloud do zrobienia WOL. Proste i łatwe.
Reply
#4

recca85 napisał: Ktoś używa Asus AC87U, również na viewqwest? Masz pomysł, jak ustawić budzenie na LAN? Chciałbym do tego użyć programu Teamviewer. Używałem asuscomm ddns, portu przekierowania portu 9 zarówno w routerze, jak i teamviewer dla mojego adresu pc, ustawiłem mój komputer ethernet na akceptowanie magicznego pakietu / wiadomości / dowolnej wiadomości, aby się obudzić. Hej, choć minęło już pięć lat, mam rozwiązanie twojej sytuacji, napisz mi tylko, jeśli nadal potrzebujesz odpowiedzi.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)