Zalecenie dotyczące taniej usługi naprawy komputera w regionie północnym
#1

Muszę wiedzieć, gdzie mogę uzyskać tanią usługę naprawy komputera w regionie północnym (w pobliżu lasów), najlepiej bez opłaty diagnostycznej. Mój komputer się nie włącza i nie mogę zrozumieć, co jest nie tak. Poszedłem do warsztatu w pobliżu mojego domu i odkryłem, że pobierają 50 USD za diagnozę i dodatkowe w zależności od stanu.
Reply
#2

Dobra rzecz nie jest tania, tania rzecz nie jest dobra.
Reply
#3

jakie są objawy?
Reply
#4

Kto chciałby pracować bez zarabiania? Zdiagnozuj czas i siłę roboczą. Nie przychodzą za darmo, chyba że twój przyjaciel pomaga ci z dobrej woli. Uzyskaj prawdziwego brata. Chcesz za darmo, piszesz tutaj. Być może niektórzy z nas pomogą Ci zdiagnozować nasz wolny czas i doświadczenie na podstawie Twojego opisu. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#5

_DeS__ napisał: Dobra rzecz nie jest tania, tania rzecz nie jest dobra. Ts szuka tańszych, lepszych i szybszych…
Reply
#6

Diagnoza zdecydowanie nie jest darmowa. Czas potrzebny na rozwiązanie problemu i czas potrzebny na potwierdzenie problemów przed naprawą. To coś, czego nie dostaniesz za darmo. Niektóre problemy wymagają całego dnia, aby je rozwiązać. W rzeczywistości niewielka opłata, taka jak 50 USD, jest rozsądna. Naprawdę chcesz za darmo, a następnie wymień tutaj swoje części i powiedz nam o objawach, z którymi się stykasz. Tylko wtedy możemy Ci pomóc. W przeciwnym razie będzie to biały słoń.
Reply
#7

Chciałem polecić dobry sklep z bro w SLS, ale widząc, jak TS nie chce płacić za diagnozę, dw, aby polecić Liao .. Do celów własnych TS: 4 części potencjalnie psują się 1. PSU 2. MOBO 3. CPU 4. Okablowanie Samodiagnostyka jest właściwą drogą. = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = Aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#8

GBC napisał: Ts szuka tańszych, lepszych i szybszych… TS chce szybko, dobrze i FOC Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#9

zgadzam się z resztą tutaj. W tym czasie mój mobo miał problem z próbowaniem samodzielnego rozwiązania problemu, wciąż nie mogę, niż zadaję tutaj pytania. Pomagają mi opierać się na swoich doświadczeniach. Nadal nie mogę, sprowadzić do sklepu Nigela, który pomógł mi naprawić, zapłacił mu opłatę. Myślę, że dobrze jest im płacić, ponieważ świadczą usługi, to także ich sprawa. Moje 2 centy.
Reply
#10

Pomyśl jednak o ekspozycji dla sklepu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)