[HDD] Jak RMA Seagate Hard Drive?
#11

ZrE0_Cha0s napisał: To miejsce jest naprawdę **** man daleko !!!! Nie mam czasu i enery 2 go !!!! I nid 2 nid gdzie jest miejsce tat jest w centrum !!! Edit_v1: Mam na myśli, że byłem gdzieś w pobliżu centrum miasta, ponieważ mieszkam po zachodniej stronie jak cck. Changi na północ dla mnie jest na pewno za daleko dla mnie .... + nie chcę spędzać czasu n energii 2 tam. Tat is y chcę 2 sprawdzić żony chłopaki, jeśli to prawda tat funan mają usługę Seagate RMA. Sry for my "snapout". Naprawdę mam nadzieję, że 2 odzyska dobry dobry dysk twardy.
Reply
#12

ZrE0_Cha0s napisał: To miejsce jest naprawdę **** man daleko !!!! Nie mam czasu i enery 2 go !!!! I nid 2 nid gdzie jest miejsce tat jest w centrum !!! Po prostu wykonaj poniższe czynności. To jest poprawne. Mam przyjaciół, którzy wcześniej byli w Funanie na RMA i wszystko poszło dobrze. KalTorak napisał: Właśnie przesłałem dziś dysk twardy Seagate do RMA w Funan. Musisz zarejestrować się i przesłać formularz RMA przed wysłaniem dysków. Zwrot Miejsce wysyłki produktu Funan ITMall-Trends Mobile-SG1 (Limit do maks. 5 sztuk, wyższy powrót do Singapuru CSO Changi) MIĘDZYNARODOWA SIEDZIBA SEAGATE SINGAPUR PTE LTD Funan Digitalife IT Mall, 109 North Bridge Road, # 03-K1 Singapur Singapur, 179097 Singapur Wypełnij formularz RMA @ https://store.seagate.com/webapp/wcs...=SgSSORedirect Pamiętaj tylko, aby wybrać gałąź Funan zamiast głównej siedziby Seagate. Wydrukuj formularz / wiadomość e-mail i zabierz ze sobą, wysyłając dysk twardy do Funan.
Reply
#13

wtfh4x napisał: Po prostu wykonaj poniższe czynności. To jest poprawne. Mam przyjaciół, którzy wcześniej byli w Funanie na RMA i wszystko poszło dobrze. Alrite den. Myślę, że schodzę z pracy… Bt nie ma pojęcia, że czas się zbliża ... Mam nadzieję, że zanim dotrę, sklep jest nadal otwarty.
Reply
#14

Cześć wszystkim ~ Cóż, dzisiaj udało mi się jak najszybciej dotrzeć do centrum handlowego Funan DigitaLife !!! Ale nie wiedziałem, że ... on po prostu wan mój hdd w RO (Zamówienie zwrotu) Den wat naprawdę BŁĘDY mi jest to, że sprzedawca powiedział mi, że facet, który odbierze dysk twardy dla usługi RMA ... przyjdzie w PONIEDZIAŁEK, aby odebrać ... i to sprawia, że mi idzie Przynajmniej jest to, że ... dostałem to do usługi RMA .... ale naprawdę liczyłem na zupełnie nowy ext HDD If cant ... den if can rma ... cofnij je z powrotem 2 zdobądź kolejny (mam nadzieję, że nowy) ext hdd, aby użyć go ponownie ...
Reply
#15

Cześć zero, który sklep odwiedziłeś w Funanie? Byłem w Funan w zeszły weekend, wygląda na to, że nie ma już sklepu wymienionego na stronie RMA. : /
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)