Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)?
#11

kashix napisał: Mniej więcej wpłynie to trochę, och mam AP dla użytkownika, a następnie po prostu dostań router AC ok Liao, RT-AC68U! RT-AC68U to dość stary model. Czy to wystarczy? Obecnie próbuję na moim zapasowym routerze Netgear R6300v2. Ten router jest przeznaczony wyłącznie dla 2 kamer IP.
Reply
#12

evq napisał: RT-AC68U to dość stary model. Czy to wystarczy? Obecnie próbuję na moim zapasowym routerze Netgear R6300v2. Ten router jest przeznaczony wyłącznie dla 2 kamer IP. Możliwy, potrzebujesz routera do obsługi tylko 2 kamer, prawda?
Reply
#13

kashix napisał: Możliwy, potrzebujesz routera do obsługi tylko 2 kamer, prawda? Tak, tylko 2 kamery IP, a może trzecia w przyszłości. Obecny router Netgear również nie jest bardzo stabilny. Ale ten router jest ustawiony jako punkt dostępowy i jest podłączony do routera singnetowego. Nie jestem pewien, czy to nie jest uchwyt routera singnetowego (aztech), czy też problem z routerem netgear.
Reply
#14

evq napisał: Mam jeden AP dla użytkowników Liao. Nie wiedziałem, że szklane drzwi będą blokować sygnał.
Reply
#15

evq napisał: Tak, tylko 2 kamery IP, a może trzecia w przyszłości. Obecny router Netgear również nie jest bardzo stabilny. Ale ten router jest ustawiony jako punkt dostępowy i jest podłączony do routera singnetowego. Nie jestem pewien, czy to nie jest uchwyt routera singnetowego (aztech), czy też problem z routerem netgear. Hmmm ... więc twoje połączenie to ONT> Aztech Router> Netgear AP? Może podłączyć to samo urządzenie do Aztech i Netgear, aby przetestować stabilność?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)