Procesor nie uruchamia się z włączonymi światłami LED MOBO
#1

Cześć chłopaki, Jakieś inne, co stało się z moim procesorem lub psu? Wczoraj nadal można, ale dziś wydaje się, że mój procesor nie działa. W moim MOBO jest światło, ale nie mogę uruchomić.
Reply
#2

wspomnienia napisały: Cześć chłopaki, Jakieś inne, co stało się z moim procesorem lub psu? Wczoraj nadal można, ale dziś wydaje się, że mój procesor nie działa. W moim MOBO jest światło, ale nie mogę uruchomić. Masz dźwięk? Przypomniałem sobie, że mam sygnał dźwiękowy, a potem muszę słuchać, ile dźwięków oznacza, co psuje. Jeśli nie słychać sygnału dźwiękowego, skorzystaj z poniższego łącza, aby rozwiązać problem. https://forums.tomshardware.com/thre...t-boot.415214/
Reply
#3

wspomnienia napisały: Cześć chłopaki, Jakieś inne, co stało się z moim procesorem lub psu? Wczoraj nadal można, ale dziś wydaje się, że mój procesor nie działa. W moim MOBO jest światło, ale nie mogę uruchomić. Zauważyłem, że masz 4 paski barana. Wyjmij 3 sztuki i sprawdź, czy da się uruchomić za pomocą zaledwie 1 sztuki? Wiele razy problemy dają baran.
Reply
#4

hmsweethm napisał: Masz dźwięk? Przypomniałem sobie, że mam sygnał dźwiękowy, a potem muszę słuchać, ile dźwięków oznacza, co psuje. Jeśli nie słychać sygnału dźwiękowego, skorzystaj z poniższego łącza, aby rozwiązać problem. https://forums.tomshardware.com/thre...t-boot.415214/ brak sygnału dźwiękowego, nacisnąłem przycisk zasilania, ale nie można uruchomić. flame2000 napisał: Zauważyłem, że masz 4 paski barana. Wyjmij 3 sztuki i sprawdź, czy da się uruchomić za pomocą zaledwie 1 sztuki? Wiele razy problemy dają baran. Próbowałem uruchomić z 1 paskiem pamięci RAM i zmienić gniazda, ale nadal nie mogę. Właściwie mam teraz 2 paski barana.
Reply
#5

wspomnienia napisały: brak sygnału dźwiękowego, nacisnąłem przycisk zasilania, ale nie można uruchomić. Próbowałem uruchomić z 1 paskiem pamięci RAM i zmienić gniazda, ale nadal nie mogę. Właściwie mam teraz 2 paski barana. Czy zresetowałeś złącze zasilania psu do mobo? Masz woltomierz cyfrowy? Znajdź w podręczniku mobo odczyt napięć złącza psu n użyj woltomierza cyfrowego, aby sprawdzić napięcia złącza psu na mobo. Jeśli napięcia podobne do ręcznych, oznacza prawdopodobnie mobo Liao.
Reply
#6

to samo przydarzyło mi się, co jest problemem psu można postawić psu do ciężarówki
Reply
#7

Czy to nowo zmontowany system? Czy napotkałeś to wcześniej w systemie? Używasz magazynowego lub zewnętrznego urządzenia chłodzącego? Zakładając, że powietrze jest chłodne, czy wentylator radiatora procesora się obraca? Czy sprawdziłeś kartę graficzną? Czy fani się obracają? Jeśli wyjmiesz kartę graficzną, możesz uruchomić? (Nie jestem pewien, czy coś się pojawi, jeśli po wyjęciu karty graficznej połącz się bezpośrednio z mobo)
Reply
#8

Steyr69 napisał: Czy to nowo zmontowany system? Czy napotkałeś to wcześniej w systemie? Używasz magazynowego lub zewnętrznego urządzenia chłodzącego? Zakładając, że powietrze jest chłodne, czy wentylator radiatora procesora się obraca? Czy sprawdziłeś kartę graficzną? Czy fani się obracają? Jeśli wyjmiesz kartę graficzną, możesz uruchomić? (Nie jestem pewien, czy coś się pojawi, jeśli po wyjęciu karty graficznej połącz się bezpośrednio z mobo) zmontowany kilka miesięcy temu. to nie pierwszy raz tak było, kilka razy, ale zawsze po chwili mogę włączyć procesor. Chłodnica zapasowa Zupełnie nie można na ...
Reply
#9

wspomnienia napisały: zmontowany kilka miesięcy temu. to nie pierwszy raz tak było, kilka razy, ale zawsze po chwili mogę włączyć procesor. Chłodnica zapasowa Zupełnie nie można na ... może wystąpić problem z przegrzaniem karty graficznej .... napotkałeś jakieś problemy podczas grania w gry? lub może być psu ... (bardziej prawdopodobne) jakiego używasz psu? na podstawie stwierdzenia „po chwili można włączyć”.
Reply
#10

Prawie na pewno problem z zasilaczem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)