Inteligentne przełączanie ciągłego rozłączania
#1

Kupiłem przełącznik kilka miesięcy temu, ostatnio mam do niego odłączone połączenie z laptopem i chromecastem. Odłączyłem przewód danych wejściowych n wtyczkę bezpośrednio do laptopa lub chromecasta n nie ma już odłączenia, więc jestem pewien, że to problem z przełącznikiem, ale dostałem go od Amazon n to kłopotliwe 2 RMA ... czy jest coś jeszcze, co mogę zrobić, oprócz rma, 2 ożywić?
Reply
#2

Bez głowy, bez ogona. ISP? Zmienić model? Testować za pomocą routera, te same wyniki?
Reply
#3

Nie wiem, co masz na myśli, ale sugeruję, abyś kupił lepszy inteligentny swtich
Reply
#4

Ok, to jest przełącznik LGS108 Linksysa umieszczony w pobliżu telewizora podłączonego do 2 routerów n obsługujących chromecastów od czasu do czasu laptopa. CC przesyła strumieniowo z procy w mojej sieci, podczas gdy laptop przesyła strumieniowo z Internetu. Oba doświadczą odłączenia się od swoich źródeł, odpowiednio Slingbox n Internet, n trzeba ponownie uruchomić, aby ponownie połączyć się z siecią, która jest PIA. Przetestowałem więc, odłączając kabel danych taty podłączone 2 router n wtyczka bezpośrednio 2 CC n tat działa bez usterki, więc doszedłem do wniosku, że przełącznik powoduje rozłączenie. Po prostu zdaję sobie sprawę, że nie kupiono go w Amazon, ale zakup lokalny, ale nie mogę już znaleźć rachunku, więc prawdopodobnie nie mogę wysłać 4 usług. Więc mam nadzieję, że ktoś tutaj może doradzić, że przyczyną może być jakiekolwiek rozwiązanie tego problemu. Dzięki.
Reply
#5

Czy zarejestrowałeś gwarancję na swój przełącznik? Być może Linksys ma już Twoje dane przy zakupie przełącznika.
Reply
#6

Możesz przeczytać to: h t t p s: / / w w w. theregister.co.uk/2018/01/15/router_vendors_update_firmware_to_protect_against_google_chromecast_traffic_floods / Spróbuj odłączyć CC, sprawdź, czy problem nadal występuje
Reply
#7

głupek + geniusz napisał: Ok, to jest przełącznik LGS108 Linksysa umieszczony w pobliżu telewizora podłączonego do 2 routerów n obsługujących chromecastów od czasu do czasu laptopa. CC przesyła strumieniowo z procy w mojej sieci, podczas gdy laptop przesyła strumieniowo z Internetu. Oba doświadczą odłączenia się od swoich źródeł, odpowiednio Slingbox n Internet, n trzeba ponownie uruchomić, aby ponownie połączyć się z siecią, która jest PIA. Przetestowałem więc, odłączając kabel danych taty podłączone 2 router n wtyczka bezpośrednio 2 CC n tat działa bez usterki, więc doszedłem do wniosku, że przełącznik powoduje rozłączenie. Po prostu zdaję sobie sprawę, że nie kupiono go w Amazon, ale zakup lokalny, ale nie mogę już znaleźć rachunku, więc prawdopodobnie nie mogę wysłać 4 usług. Więc mam nadzieję, że ktoś tutaj może doradzić, że przyczyną może być jakiekolwiek rozwiązanie tego problemu. Dzięki. Ten przełącznik Linksys LGS108 znajduje się w obszarze Przełączniki biznesowe Linksys, ponieważ produkt jest dostępny na stronie internetowej Linksys Singapore. Może mógłbyś to sprawdzić; strona internetowa> Wsparcie Linksys Aby dowiedzieć się, czy jest jakiś problem z tym przełącznikiem lub jego problem. Jako dystrybutor wiedzieliby, że są jakieś problemy z którymkolwiek z ich produktów i mogliby mieć informacje o produktach sprzedawanych przez nich .. w celu uzyskania gwarancji. Przekazanie zapytania nie jest szkodliwe.
Reply
#8

eric3743 napisał: Ten przełącznik Linksys LGS108 znajduje się w obszarze Przełączniki biznesowe Linksys, ponieważ produkt jest dostępny na stronie internetowej Linksys Singapore. Może mógłbyś to sprawdzić; strona internetowa> Wsparcie Linksys Aby dowiedzieć się, czy jest jakiś problem z tym przełącznikiem lub jego problem. Jako dystrybutor wiedzieliby, że są jakieś problemy z którymkolwiek z ich produktów i mogliby mieć informacje o produktach sprzedawanych przez nich .. w celu uzyskania gwarancji. Przekazanie zapytania nie jest szkodliwe. Zrobię thkz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)