Procesor osiąga ponad 80 stopni
#1

czy osiąganie 70 ~ 80 stopni w teście IntelBurn „Standardowy” poziom obciążenia jest normalny? Właśnie ponownie nałożyłem pastę termiczną Artic MX-4 metodą 1 kropki. i czy ktoś mógłby podzielić się tym, co oznaczają wyniki? Standard: [70 ~ 80 stopni] Wysoka: [73 ~ 85 stopni] nie znam się dobrze na procesorach, ale słyszałem, że przedłużenie temperatury o ponad 80 stopni może uszkodzić mój sprzęt? jakaś rada? czy to jest normalne? czy byłby problem z radiatorem?
Reply
#2

Po pierwsze, jaki jest twój radiator?
Reply
#3

Pamiętaj również, że używasz testu warunków skrajnych, gdy 90% czasu procesor będzie ledwie aktywny.
Reply
#4

kodowanie wideo nie jest tak gorące jak IBT .... więc uzyskujesz temperaturę 70 plus przy normalnym obciążeniu nie ma problemu przez wiele lat w magazynie czasowym (bez podkręcania), o ile obudowa jest wystarczająco wentylowana
Reply
#5

Dużą rolę odgrywa również przepływ powietrza w obudowie
Reply
#6

Test warunków skrajnych w większości przypadków nie wskazuje na rzeczywiste użycie, więc nie musisz się martwić o to, że temperatura przekroczy 80 stopni.
Reply
#7

O ile nie zrozumiesz, prawdopodobnie nie uzyskasz lepszych warunków na testy warunków skrajnych.
Reply
#8

moje NUC stale osiągają 80 stopni i więcej, więc jaki jest twój komputer
Reply
#9

Nie jest powodem do niepokoju. Co najwyżej wentylator zacznie się obracać, być może procesor zastosuje limit szybkości, ale procesor nie wybuchnie i nie zabije cię. U zbyt paranoiczny alr. Chyba że twoja temperatura pokazuje 95 i więcej ... wtedy masz dua dai ji alr.
Reply
#10

Kraby napisał: kodowanie wideo nie jest tak gorące jak IBT .... więc uzyskujesz temperaturę 70 plus przy normalnym obciążeniu od lat nie ma problemu z zegarem czasowym (bez podkręcania), o ile obudowa jest wystarczająco wentylowana myślę, że tak. jest pod moim biurkiem, ale wachluje się przy ścianie. FlipGor napisał: Dużą rolę odgrywa również przepływ powietrza w obudowie pod stołem, wentylator przy ścianie, nie ma wielkiego wyboru, mój pokój mały icheb napisał: Test warunków skrajnych w większości przypadków nie wskazuje na rzeczywiste użycie, więc nie musisz się martwić o to, że temperatura przekroczy 80 stopni. więc uważam to za dobrze FinalTidus napisał: O ile nie zrozumiesz, prawdopodobnie nie uzyskasz lepszych warunków na testy warunków skrajnych. tak, uważam to za w porządku. poszedłem googlować i pomyślałem, że bezczynność powinna wynosić 30 ~ 50 stopni, więc trochę się martwiłam. it_geek napisał: Nie jest powodem do niepokoju. Co najwyżej wentylator zacznie się obracać, być może procesor zastosuje limit szybkości, ale procesor nie wybuchnie i nie zabije cię. ehh w porządku, świetnie wiedzieć. Dziękuję Ci! U zbyt paranoiczny alr. Chyba że twoja temperatura pokazuje 95 i więcej ... wtedy masz dua dai ji alr. dostałem ah HAHA, a następnie ponownie zastosowałem temperaturę termiczną, więc spadła!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)