Pfingo dla biznesu?
#1

Cześć, Ktoś używa powyższego? Lub jakieś rozwiązanie telefonii IP? Potrzebuję niedrogiego rozwiązania dla MŚP dla tych „3” liczb.
Reply
#2

mynickname napisał: Cześć, Ktoś używa powyższego? Lub jakieś rozwiązanie telefonii IP? Potrzebuję niedrogiego rozwiązania dla MŚP dla tych „3” liczb. Spróbuj pfingo b4, nie jesteś w interesach .. (chyba że mówisz o jakiejkolwiek nowej specjalnej usłudze „pfingo4 biz”), uważam, że nie jest niezawodna / niepewna. XP-ed kilka rozmów marketingowych i rcvd z kilku firm używających numerów 3xx ... bardzo źle, straciłem całkowite zainteresowanie ich ofertami, ponieważ nie słyszę imprez wyraźnie i stałego dc, czuję się jak uciekające firmy. Jeśli nie jest zbyt wiele linii, odradzam wybranie 3xx dla biz, ponieważ telefon jest prawdopodobnie pierwszym kontaktem z klientem / potencjalnym klientem, najlepiej, aby dać wyraźną prezentację wokalną. Inne rzeczy mogą zagrozić, ale nie pierwszy kontakt i pierwsze wrażenia. Sam (mały biz) odkrywca korzysta z linii 3xx, ale przekierowuje wszystko na telefony komórkowe, jednocześnie będąc w zasięgu, ale nie jestem pewien, czy odbiór będzie tak zły ... ponieważ klient nadal dzwoni przez IP.
Reply
#3

touchme napisał: Spróbuj pfingo b4, nie jesteś w interesach .. (chyba że mówisz o jakiejkolwiek nowej specjalnej usłudze „pfingo4 biz”), uważam, że nie jest niezawodna / niepewna. XP-ed kilka rozmów marketingowych i rcvd z kilku firm używających numerów 3xx ... bardzo źle, straciłem całkowite zainteresowanie ich ofertami, ponieważ nie słyszę imprez wyraźnie i stałego dc, czuję się jak uciekające firmy. Jeśli nie jest zbyt wiele linii, odradzam wybranie 3xx dla biz, ponieważ telefon jest prawdopodobnie pierwszym kontaktem z klientem / potencjalnym klientem, najlepiej, aby dać wyraźną prezentację wokalną. Inne rzeczy mogą zagrozić, ale nie pierwszy kontakt i pierwsze wrażenia. Sam (mały biz) odkrywca korzysta z linii 3xx, ale przekierowuje wszystko na telefony komórkowe, jednocześnie będąc w zasięgu, ale nie jestem pewien, czy odbiór będzie tak zły ... ponieważ klient nadal dzwoni przez IP. Używasz go na Wi-Fi / MBB? Nie rób tego, VoIP jest wrażliwy na opóźnienia i fluktuacje. Nie używaj też softphonu, chyba że kupisz dobrej jakości mikrofon i słuchawkę. Lepiej kupić stacjonarny telefon SIP. Jakość połączenia VoIP ma być lepsza niż linii stacjonarnej, ponieważ jest on digitalizowany u źródła.
Reply
#4

mynickname napisał: Cześć, Ktoś używa powyższego? Lub jakieś rozwiązanie telefonii IP? Potrzebuję niedrogiego rozwiązania dla MŚP dla tych „3” liczb. Jeśli jesteś małym użytkownikiem i nie dzwonisz za granicę, rozważ telefon stacjonarny singtel. Koszt sprzętu już zatrzyma początkowe „oszczędności”
Reply
#5

liangtam napisał: Jeśli jesteś małym użytkownikiem i nie dzwonisz za granicę, rozważ telefon stacjonarny singtel. Koszt sprzętu już zatrzyma początkowe „oszczędności” Nie przeszkadza stała linia, z wyjątkiem tego, że obecne biuro jest podzielone, a wynajmujący nie pozwoli mi ustalić linii.
Reply
#6

Mam 5 numerów pfingo. i używam go do mojej firmy i domu. Nadal jestem z tego zadowolony.
Reply
#7

Jak tam teraz pfingo? Wygląda na to, że nie ma wiele opinii na ten temat ...
Reply
#8

phayze napisał: Jak tam teraz pfingo? Wygląda na to, że nie ma wiele opinii na ten temat ... Stawki nie spadły od czasu, gdy zaczęły się lata temu.
Reply
#9

Korzystaj z niego przez ponad 3 lata. Jestem z tego zadowolony. Nie jestem pewien co do innych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)