Mylić ... gdzie jest problem: Port lub sieć Starhub
#1

Cześć wszystkim Niedawno przeniosłem się w nowe miejsce i przeniosłem mój szerokopasmowy Internet Starhub. Ale to nie działa. To duże mieszkanie, podzielone na dwie części pod tym samym adresem, mieszkam w jednej jego części. Ma tylko jeden port współosiowy, który po podłączeniu do telewizora widzę wolne kanały, choć w 80% czyste. Kiedy podłączam Cisco DPC 3925 do tego portu, tylko lampka DS miga, a lampki USA i online są wyłączone. Zadzwoniłem do obsługi starhub, mówią, że wszystko jest w porządku od ich końca i nie mogą wykryć modemu u swojego boku. Myślę o możliwych przyczynach w poniższych 2 kierunkach 1. Port jest tylko portem telewizyjnym, a kablowy port internetowy może znajdować się w drugiej części domu. Powinienem złapać właściciela, żeby go naprawić, żeby zainstalować port w tej części. 2. Port nie ma znaczenia, w porcie jest problem i powinienem zadzwonić do specjalisty ds. Technologii Star Hub, aby naprawić problem. Proszę, pomóżcie mi wyzerować problem. Dzięki Jarhead
Reply
#2

Albo twój port jest zły lub modem cisco jest zły. Zadzwoń do starhub, aby poprosić technika o sprawdzenie portu. A modem cisco jest powszechnie znany jako produkt cytrynowy. Ale dość mało prawdopodobne, ponieważ przeprowadziłeś się ze starego domu, prawda? Nawiasem mówiąc, czy zarejestrowałeś swój adres MAC modemu w starhub, aby używać go pod nowym adresem?
Reply
#3

Tak. Zmieniłem adres w starhub, aby mogli zarejestrować adres MAC. Chyba powinienem umówić się na wizytę w Starhub Tech ppl. Dzięki za pomoc.!!
Reply
#4

jarhead napisał: Tak. Zmieniłem adres w starhub, aby mogli zarejestrować adres MAC. Chyba powinienem umówić się na wizytę w Starhub Tech ppl. Dzięki za pomoc.!! poza tym, że cisco dpc 3925 jest produktem badziewnym; routery szerokopasmowe starhub są powiązane przez adres MAC. Jak powiedział MikeDirnt78, musisz zarejestrować go w nowym miejscu. Pamiętaj, aby zapytać, jak długo to trwa, ponieważ czasami zajmuje to kilka godzin lub nawet dni
Reply
#5

fleas1 napisał: poza tym, że cisco dpc 3925 jest produktem badziewnym; routery szerokopasmowe starhub są powiązane przez adres MAC. Jak powiedział MikeDirnt78, musisz zarejestrować go w nowym miejscu. Pamiętaj, aby zapytać, jak długo to trwa, ponieważ czasami zajmuje to kilka godzin lub nawet dni właśnie zmieniłem modem. Rejestracja zajęła mi tylko godzinę.
Reply
#6

widzę tego rodzaju „porady”, lol. przypomina mi jednego człowieka ... „Osoba uciekająca jest albo w kraju, albo poza krajem”
Reply
#7

MikeDirnt78 napisał: właśnie zmieniłem modem. Rejestracja zajęła mi tylko godzinę. tak, to zależy od cs / technika, czy są zajęci czy nie ... itd Wcześniej bardzo często się zmieniałem i czasem zajmuje to 1-3 godziny, czasem kilka dni. wszystko sprowadza się do cs / techników
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)