krzesło do wielogodzinnego użytkowania przed komputerem
#1

Wszelkie sugestie dotyczące dobrego krzesła, które utrzyma moje proste plecy? Kupiłem kilka krzeseł online i były okropne. Oparcie pleców odchyla się do tyłu zamiast w pozycji pionowej, aby moje plecy były proste,
Reply
#2

Herman Miller, miał mój od lat
Reply
#3

Dobre krzesło to takie, które pomaga utrzymać kręgosłup w jego naturalnej pozycji, nie w pełni wyprostowanej. Zastanów się nad Aeronem od Hermana Millera, dobrym, ale drogim.
Reply
#4

A co z Osimem Tian Wan Yi? Zapewnia masaż pleców, ramion i stóp za długie godziny korzystania z komputera.
Reply
#5

tsteo77 napisał: A co z Osimem Tian Wan Yi? Zapewnia masaż pleców, ramion i stóp za długie godziny korzystania z komputera. Ramię chio-ed dzięki
Reply
#6

można wypróbować ergoworks pod adresem msq.
Reply
#7

tsteo77 napisał: A co z Osimem Tian Wan Yi? Zapewnia masaż pleców, ramion i stóp za długie godziny korzystania z komputera. Potrzebujesz psa korsarzowego, żeby się z tym pogodzić.
Reply
#8

Herman Miller
Reply
#9

BinaryLord napisał: Wszelkie sugestie dotyczące dobrego krzesła, które utrzyma moje proste plecy? Kupiłem kilka krzeseł online i były okropne. Oparcie pleców odchyla się do tyłu zamiast w pozycji pionowej, aby moje plecy były proste, Idź do IKEA i zdobądź ten, który najbardziej ci się podoba? Tam możesz próbować godzinami i nikt nic nie powie, aż prawie do zamknięcia.
Reply
#10

Herman Miller
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)