Kierownica na PC
#1

Nie wiem, gdzie o to zapytać, więc myślę, że zrobię to tutaj. Szukam fajnego zestawu kierownicy i systemu pedałów, odkąd kupiłem monitor Samsung 32: 9, który powinien być całkiem niezły do gier wyścigowych. Teraz patrzyłem i do tej pory Logitech G29 i Thrustmaster TMX Pro to dwa, które mnie interesują, ale są dość drogie (dla mnie w każdym razie), więc zastanawiałem się, czy któryś z braci może polecić coś innego , alternatywa (i miejmy nadzieję, że bardziej opłacalna) dla tych dwóch. Bawiłem się pomysłem kierownicy WL, ale powiedziano mi, że mogą mieć opóźnienia ..... więc okablowanie jest w porządku.
Reply
#2

Z drugiej ręki dfgt lub thrustmaster t300 bah osobiście nie zejdę niżej niż te
Reply
#3

Właśnie przegapiłeś promocję G29 w czarny piątek
Reply
#4

G29 za 275 $ z darmową wysyłką to najlepsza oferta, jaką widziałem
Reply
#5

Nirvani napisał: G29 za 275 $ z darmową wysyłką to najlepsza oferta, jaką widziałem Gdzie? W USD?
Reply
#6

Carousell zawsze ma na sprzedaż dużo używanych G29 i G920.
Reply
#7

Gaminator napisał: Gdzie? W USD? SGD. Z Newegg, ale teraz niedostępny. Po 30 $ rabatu był SGD246. G920 wciąż w magazynie, masz około 1 godziny na zakup
Reply
#8

franky napisał: Carousell zawsze ma na sprzedaż dużo używanych G29 i G920. Dzięki, ale nie chcę mieć do czynienia z wygasłymi gwarancjami ani z niechlujnie wyglądającą i brudną kierownicą (i tak moja wymówka). Niezależnie od tego, wszystko to jest teraz dyskusyjne, ponieważ zamówiłem komplet zupełnie nowego G29 od Lazady za 373 USD, powinienem dostać go od czwartku do soboty. Przy okazji, nie przepadam za importowanym zestawem, ponieważ nie chcę zajmować się kłopotami z RMA lub naprawami, wolę zestawy lokalne z lokalną gwarancją.
Reply
#9

jeśli lubisz wyścigi symulatorów, dołącz do ludzi na https://www.facebook.com/granturismosingapore/
Reply
#10

To nigdy nie będzie prawdziwe. Po co się męczyć
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)