Uzyskanie klienta VPN w celu uzyskania dostępu do Internetu z serwerem VPN
#1

Edit: rozwiązana ...   Korzystanie z systemu Windows 7 dla klienta i Windows 8 jako serwer VPN.   Konfiguracja sprzętu to:   Win 7 Laptop -> kabel LAN (wyobrazić switch) -> Win 8 Laptop -> Wireless G -> Huawei 3G Dongle -> Internet   Chcę konfiguracja sprzętowa pozostanie tak jak jest. Wynika to z faktu, że nie chcę żadnych innych komputerów w sieci, aby uzyskać dostęp do Internetu.   Win 8 Laptop bezprzewodowy internet jest skonfigurowany i uruchomiony. Serwer VPN pracuje.   Udało mi się podłączyć Win 7 laptopa za pomocą połączenia VPN dla Windows 8 Laptop poprzez PPTP poprzez kabel LAN.   Windows 8 Laptop ma pokazać, że jeden klient jest połączony jako "Połączenia przychodzące" w oknie Połączenia sieciowe.   To wszystko, co mam do. Próba do surfowania na Windows 7 laptop nie działa. Wyłączyłem wszystkie IPv6 dla wszystkich połączeń sieciowych na obu komputerach, na wszelki wypadek.   Próbowałem za pomocą systemu Windows ICS do dzielenia połączenia internetowego i działało, ale chcę używać VPN w celu uzyskania dostępu.   Jakieś pomysły? Albo VPN po prostu nie działa w ten sposób?   Aktualizacja: Udało nam się uzyskać dostęp do strony indeksu bezprzewodowy modem od klienta VPN, nadal nie ma dostępu do internetu chociaż.   Aktualizacja: rozwiązany, lol. Miał grać z mocowania IP na stronie serwera dla połączeń przychodzących i zmusza serwer DNS na koniec klienta. Cheem rzeczy. Ja po prostu zostawić wiadomość tutaj ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)