Plany StarHub HomeHub 200/500 / 1Gbps
#1

Obecnie korzystam z abonamentu StarHub HomeHub 100, który wygasł. Mam telewizor StarHub, łącze szerokopasmowe 100 Mb / s, bezpłatną linię domową i mobilną łączność szerokopasmową 1 GB. W przypadku ponownej umowy widzę podobne oferty, z wyjątkiem wyboru 200, 500 lub 1 Gb / s. Rozmiar tego obrazu został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Zrzutu ekranu autorstwa ks_toh na Flickr 1. Czy ktoś może doradzić, czy większa prędkość jest naprawdę przydatna? Jak dotąd jestem całkowicie zadowolony z 100 Mb / s. Ponieważ kabluję do wszystkich moich pokoi, wszędzie uzyskuję prędkość bliską 100 Mb / s. Nawet mój syn, który gra w gry online (na Steam?), Twierdzi, że nie ma problemów z prędkością 100 Mb / s. YouTube generalnie działa płynnie bez opóźnień. Jeśli szybsze prędkości nie są tak przydatne, prawdopodobnie przestawię kontrakt na HomeHub 200. 2. Czy ktoś wie, co to za router? Mój plan HomeHub obejmował pozornie bardzo podstawowy router D-Link 2 lata temu.
Reply
#2

Obecnie wszyscy operatorzy telekomunikacyjni idą w kierunku światłowodów, przypuszczając, że pewnego dnia połączenie kablowe może się skończyć. Niemniej jednak obecnie starhub prowadzi promocje dla klientów dotyczące odzyskiwania włókien. Niedawno za pośrednictwem sprzedawcy zrezygnowałem ze sprzedaży bezpośredniej do homehub 1000 Mb / s i otrzymałem kupon Robinsons o wartości 120 USD Zainstalowali dla mnie nowy modem i router dlink dir 868l za darmo. Jeśli jesteś zainteresowany, mogę przekazać Ci jego dane kontaktowe. Pomyśl o kuponach niedostępnych w sklepach Starhub.
Reply
#3

Tak, uprzejmie prosimy o przesłanie mi kontaktu. Dzięki. Na stronie SH znajduje się kupon na zakupy. Zobacz zrzut ekranu powyżej. Ale stwierdził tylko 50 dolarów. Nie zrozumiałeś mnie. Jestem już na światłowodzie 100Mbps. Ale z RG używam sieci przewodowej (kabla) do całego mojego pokoju.
Reply
#4

Wystarczy zrekonstruować 200 Mb / s ... U nie potrzebowałbyś tak dużych prędkości, n wykorzystaj to ... Dodatkowo twój sprzęt musi być w stanie to obsłużyć
Reply
#5

Zarejestrowałem się w HomeHub 200 podczas Comex. Dają mi 50 $ bonów Capital i bonów, które trzeba odebrać samodzielnie po aktywacji. Lepsze niż nic. Sprzedawca powiedział mi, że dadzą mi router 850L, okazało się, że to 868L, co jest lepszą specyfikacją. Wszystko jest zainstalowane i działa dobrze.
Reply
#6

tks napisał: Tak, uprzejmie prosimy o przesłanie mi kontaktu. Dzięki. Na stronie SH znajduje się kupon na zakupy. Zobacz zrzut ekranu powyżej. Ale stwierdził tylko 50 dolarów. Nie zrozumiałeś mnie. Jestem już na światłowodzie 100Mbps. Ale z RG używam sieci przewodowej (kabla) do całego mojego pokoju. Witam, możesz się z nim skontaktować pod numerem 83580671, nazywa się Jason.
Reply
#7

marcoyeo napisał: Zarejestrowałem się w HomeHub 200 podczas Comex. Dają mi 50 $ bonów Capital i bonów, które trzeba odebrać samodzielnie po aktywacji. Lepsze niż nic. Sprzedawca powiedział mi, że dadzą mi router 850L, okazało się, że to 868L, co jest lepszą specyfikacją. Wszystko jest zainstalowane i działa dobrze. Jak prosiłeś o 868l, kiedy zarejestrowałeś się w homehub 200? Mam 850l, a zasięg bezprzewodowy n jest kiepski. Rozważanie zakupu z drugiej ręki Asus n56u
Reply
#8

jeffrey745 napisał: Jak prosiłeś o 868l, kiedy zarejestrowałeś się w homehub 200? Mam 850l, a zasięg bezprzewodowy n jest kiepski. Rozważanie zakupu z drugiej ręki Asus n56u Właściwie nie prosiłem o to, ale wspomniałem, że „dlaczego nie dawaj mi 868 litrów” podczas rozmowy ze sprzedawcą. Jeśli korzystasz z 5 GHz, zasięg jest krótki, a sygnały nie mogą zbyt dobrze omijać ścian. Połącz się z częstotliwością 2,4 GHz, jeśli router nie znajduje się w tym samym pomieszczeniu.
Reply
#9

Właśnie zadzwoniłem pod numer 1630. Powiedziano mi - HomeHub 200/500 dostaje D-Link 850L (4 anteny); HomeHub 1000 otrzymaj D-Link 868L (6 anten) - Wszyscy otrzymują kupon na żywność o wartości 60 USD, kupon CapitaLand tylko na pokazie na PC - Moja stara konfiguracja to TP> ONT> D-Link N5402SP. Zaktualizują do nowej konfiguracji TP> VEONT (obsługa głosu)> D-Link 850L / 868L - Możliwość utrzymania mojej linii telefonii cyfrowej podłączonej do kabla lub przejścia do światłowodu - Możliwość przeniesienia mojej telewizji kablowej na telewizję światłowodową, zdobądź kupon Robinsona o wartości 50 USD (ale powiedział mi, że są wady) - Moje obecne bezpłatne mobilne łącze szerokopasmowe o pojemności 1 GB zostało oznaczone jako nowy plan. Brak dodatkowego bezpłatnego mobilnego łącza szerokopasmowego
Reply
#10

marcoyeo napisał: Właściwie nie prosiłem o to, ale wspomniałem, że „dlaczego nie dawaj mi 868 litrów” podczas rozmowy ze sprzedawcą. Jeśli korzystasz z 5 GHz, zasięg jest krótki, a sygnały nie mogą zbyt dobrze omijać ścian. Połącz się z częstotliwością 2,4 GHz, jeśli router nie znajduje się w tym samym pomieszczeniu. Więc ostatecznie masz 868L? Zgadzam się, że prędkość 5 GHz nie jest dobra, gdy łączysz się z pokojami itp. Zasięg jest również zły. Czuję, że mój poprzedni 865L jest lepszy. Już zainstalowałem homehub 200, poczekam do końca tego weekendu i zobaczę, czy się poprawi. Może chcę mieć nowy router.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)