Najlepsza wartość NVMe za $
#1

Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz wygląda na to, że Transcend MTE220S NVMe PCIe M.2 SSD najlepszy stosunek jakości do ceny ... jakieś komentarze?
Reply
#2

Wygląda na dobry interes, NVMe jest zwykle dwukrotnie wyższe niż SATA.
Reply
#3

Lepiej sprawdź dane dotyczące wydajności. Wartość to coś więcej niż cena.
Reply
#4

Myślałem, że adata dla sx8200pro było już tanie na 300+, teraz mam tego gościa. Win liao
Reply
#5

Dobra cena. Nie wiem, jak dobrze działa ta wersja NVME, ale mam 2 dyski SSD Transcend (typu 2,5 cala), które działają od kilku lat, z najstarszym, jak sądzę, ponad 3 lata. Oba były niezawodne, tj. Nie sprawiały żadnych problemów przez lata. Więc czuję, że to może być coś, co warto wypróbować.
Reply
#6

ktoś wie, jak działa dysk SSD mts820s? myśląc o zakupie 240 GB jako dysku rozruchowego, cholernie tania cena
Reply
#7

Wah to wygląda dobrze z lokalną gwarancją I stosunkowo nowy dysk bez recenzji online ... Ale expo zzz
Reply
#8

runningman.snsd napisał: Ale expo zzz Lol?????? +10 słów
Reply
#9

runningman.snsd napisał: Wah to wygląda dobrze z lokalną gwarancją I stosunkowo nowy dysk bez recenzji online ... Ale expo zzz Nie wiem, czy miałeś na myśli lokalizację, ale pokaz IT odbywa się w Suntec.
Reply
#10

Intel 660p Series M.2 2280 1 TB PCI-Express 3.0 x4 3D NAND Wewnętrzny dysk półprzewodnikowy (SSD) SSDPEKNW010T8X1 ten jest sprzedawany w Newegg za 168 USD https://www.newegg.com/global/sg-en/...82E16820167462
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)