Dlaczego nie mogę łatwo zmienić MR na M1?
#1

Jestem obecnie na MR. Umowa kończy się za 2 tygodnie i zamierzam zakończyć usługę i przejść na plan M1 29 100 Mb / s. Licznik M1 sprawdził mój adres i skomentował, że mój port 2 jest zablokowany, itd. I muszę zapłacić 200 $ + dolar za coś do naprawienia. Powiedziałem mu nie, nie, który port 2 jest zablokowany? Używam teraz MR. Z cos NIE korzystam jednocześnie z 2 usług. W dniu instalacji odłączę MR ONT od punktu światłowodowego, po czym personel M1 będzie mógł kontynuować instalację. Mówi, że port może nie zostać zwolniony natychmiast. Zapytałem go o szczegóły, a on mówi, że nie jest pewien, czy chciałbym zapytać Opennet o dalsze szczegóły. Czy ktoś wie, o czym mówi ten facet z M1? Czy punkt światłowodowy zainstalowany przez Opennet nie może być łatwo używany przez któregokolwiek z 3 operatorów telekomunikacyjnych w ramach któregokolwiek z oferowanych planów? Włókno tak nie działa ??? Czy ktoś z wiedzą może podzielić się w kategoriach laika, o co tu właściwie chodzi?
Reply
#2

neucomer napisał: Jestem obecnie na MR. Umowa kończy się za 2 tygodnie i zamierzam zakończyć usługę i przejść na plan M1 29 100 Mb / s. Licznik M1 sprawdził mój adres i skomentował, że mój port 2 jest zablokowany, itd. I muszę zapłacić 200 $ + dolar za coś do naprawienia. Powiedziałem mu nie, nie, który port 2 jest zablokowany? Teraz używam MR. Z cos NIE korzystam jednocześnie z 2 usług. W dniu instalacji odłączę MR ONT od punktu światłowodowego, a następnie personel M1 będzie mógł kontynuować instalację. Mówi, że port może nie zostać zwolniony natychmiast. Zapytałem go o szczegóły, a on mówi, że nie jest pewien, czy chciałbym sprawdzić w Opennet, aby uzyskać więcej informacji. Czy ktoś wie, o czym mówi ten facet M1? Czy punkt światłowodowy zainstalowany przez Opennet nie może być łatwo używany przez któregokolwiek z 3 operatorów telekomunikacyjnych w ramach któregokolwiek z oferowanych planów? Włókno tak nie działa ??? Czy ktoś z wiedzą może podzielić się w kategoriach laika, o co tu właściwie chodzi? to trochę prawda ... zwolnienie portu zajmuje trochę czasu ... przez większość czasu używany jest port 2
Reply
#3

Elijahonli napisał: to trochę prawda ... zwolnienie portu zajmuje trochę czasu ... przez większość czasu używany jest port 2 Przeczytaj poprawnie. Powiedział, że port 2 jest zablokowany
Reply
#4

ten opennet naprawdę robi wszystkim bałagan. a najlepsze jest to, że gahmen też zamknął dwa oczy. co robić..
Reply
#5

neucomer napisał: Jestem obecnie na MR. Umowa kończy się za 2 tygodnie i zamierzam zakończyć usługę i przejść na plan M1 29 100 Mb / s. Licznik M1 sprawdził mój adres i skomentował, że mój port 2 jest zablokowany, itd. I muszę zapłacić 200 $ + dolar za coś do naprawienia. Powiedziałem mu nie, nie, który port 2 jest zablokowany? Teraz używam MR. Z cos NIE korzystam jednocześnie z 2 usług. W dniu instalacji odłączę MR ONT od punktu światłowodowego, a następnie personel M1 będzie mógł kontynuować instalację. Mówi, że port może nie zostać zwolniony natychmiast. Zapytałem go o szczegóły, a on mówi, że nie jest pewien, czy chciałbym sprawdzić w Opennet, aby uzyskać więcej informacji. Czy ktoś wie, o czym mówi ten facet M1? Czy punkt światłowodowy zainstalowany przez Opennet nie może być łatwo używany przez któregokolwiek z 3 operatorów telekomunikacyjnych w ramach któregokolwiek z oferowanych planów? Włókno tak nie działa ??? Czy ktoś z wiedzą może podzielić się w kategoriach laika, o co tu właściwie chodzi? witam w klubie zmieniających się dostawców światłowodowych ... Jestem w takiej samej sytuacji jak ty ... Obecnie jestem użytkownikiem światłowodu ST ... przechodzę do VQ ... Mój pierwszy port jest używany przez ST i nie może być ponownie użyty przez VQ ..... więc mój drugi port ma być aktywowany do wykorzystania przez VQ ... potrzeba czasu, aby OpenNet otworzył drugi port ... powiedzieli mi, że to 20 dni roboczych ... Subskrybuję VQ od połowy lipca 2014 r. Do tej pory mój drugi port nie jest jeszcze aktywowany. ... więc czekaj ... na zdrowie ... Moja rada jest taka, że nie należy zlikwidować obecnego dostawcy usług internetowych, dopóki drugi dostawca nie będzie gotowy ...
Reply
#6

neucomer napisał: Jestem obecnie na MR. Umowa kończy się za 2 tygodnie i zamierzam zakończyć usługę i przejść na plan M1 29 100 Mb / s. Licznik M1 sprawdził mój adres i skomentował, że mój port 2 jest zablokowany, itd. I muszę zapłacić 200 $ + dolar za coś do naprawienia. Powiedziałem mu nie, nie, który port 2 jest zablokowany? Teraz używam MR. Z cos NIE korzystam jednocześnie z 2 usług. W dniu instalacji odłączę MR ONT od punktu światłowodowego, a następnie personel M1 będzie mógł kontynuować instalację. Mówi, że port może nie zostać zwolniony natychmiast. Zapytałem go o szczegóły, a on mówi, że nie jest pewien, czy chciałbym sprawdzić w Opennet, aby uzyskać więcej informacji. Czy ktoś wie, o czym mówi ten facet M1? Czy punkt światłowodowy zainstalowany przez Opennet nie może być łatwo używany przez któregokolwiek z 3 operatorów telekomunikacyjnych w ramach któregokolwiek z oferowanych planów? Włókno tak nie działa ??? Czy ktoś z wiedzą może podzielić się w kategoriach laika, o co tu właściwie chodzi? No la. Port 2 nie jest podłączony podczas instalacji, więc jest „zablokowany”, dlatego należy umówić się z Open Net, aby aktywować lub połączyć port 2 poza domem. Kostur musi być nowy lub rozmyty. Możesz zadzwonić pod numer 1627, aby zapytać.
Reply
#7

Cześć chłopaki, Ja też będę w takiej samej sytuacji. Obecnie na MR i przejdzie na SH. Więc musimy zapłacić i uzyskać Opennet, aby aktywował port 2? Właściwie myślałem o tym, żeby MR zakończył się rano i zainstalował SH po południu przy użyciu tego samego portu. Obecnie używam portu 1 mojego TP. Port 2 w ogóle nie jest połączony.
Reply
#8

ahber79 napisał: Cześć chłopaki, Ja też będę w takiej samej sytuacji. Obecnie na MR i przejdzie na SH. Więc musimy zapłacić i uzyskać Opennet, aby aktywował port 2? Właściwie myślałem o tym, żeby MR zakończył się rano i zainstalował SH po południu przy użyciu tego samego portu. Obecnie używam portu 1 mojego TP. Port 2 w ogóle nie jest połączony. No cóż… zależnie od twojego drugiego dostawcy usług internetowych chcesz za ciebie zapłacić, czy nie… lepiej, sprawdź z nimi… jak dla mnie… subskrybuję VQ n oni będą płacić… więc teraz po prostu poczekaj na aktywację lor ...
Reply
#9

Port 2 zwykle nie jest aktywowany (nie jest do niego podłączony kabel światłowodowy). Potrzebujesz otwartej sieci, aby wykonać połączenie. Potrzebują do tego maszyny spawalniczej.
Reply
#10

abstrax napisał: No cóż… zależnie od twojego drugiego dostawcy usług internetowych chcesz za ciebie zapłacić, czy nie… lepiej, sprawdź z nimi… jak dla mnie… subskrybuję VQ n oni będą płacić… więc teraz po prostu poczekaj na aktywację lor ... Dobrze. Zejdzie na roadshow i skontaktuje się z SH później.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)