Potrzebujesz pomocy w zakresie sieci domowych
#1

Właśnie wykonałem skok do singtel 1Gbps bez ograniczeń. Obecnie mam już Asus Ac3200. Masz kupon o wartości 100 USD na zakup innego. Będę używał tego routera jako mostka medialnego lub mogę go zamienić, aby używać go jako głównego, a Ac3200 jako mostka medialnego. Moja aktualna prędkość to 780 Mb / s na twardym połączeniu z routera. Obecny mostek medialny to n66u. Prędkość wynosi 200 Mb / s. Czy n66u jest wąskie gardło? Widzę, że w specyfikacji może wzrosnąć do 450 Mb / s. Czy zauważę poprawę, jeśli przełączę się na mocniejszy router? Używam tego do podłączenia mojego komputera i ps4 w pokoju. Dzięki za każdą radę
Reply
#2

archangel_aipha napisał: Właśnie wykonałem skok do singtel 1Gbps bez ograniczeń. Obecnie mam już Asus Ac3200. Masz kupon o wartości 100 USD na zakup innego. Będę używał tego routera jako mostka medialnego lub mogę go zamienić, aby używać go jako głównego, a Ac3200 jako mostka medialnego. Moja aktualna prędkość to 780 Mb / s na twardym połączeniu z routera. Obecny mostek medialny to n66u. Prędkość wynosi 200 Mb / s. Czy n66u jest wąskie gardło? Widzę, że w specyfikacji może wzrosnąć do 450 Mb / s. Czy zauważę poprawę, jeśli przełączę się na router o większej mocy? Używam tego do podłączenia mojego komputera i ps4 w pokoju. Dzięki za każdą radę nie mówmy o innych czynnikach wpływających na teoretyczną prędkość. Jestem pewien, że n66u ma wąskie gardło. jeśli chcesz zrobić media bridge, zdobądź coś, co jest odpowiednikiem ac3200. ac3200 to bezprzewodowy zasilacz 3x3, więc albo wybierzesz ac68u, albo przejdź do ac88u / ac5300 od asusa. Zaleca się zakup marki asus niż innych marek, aby uniknąć potencjalnych problemów ze zgodnością. nie sądzę, aby 100 USD zniżki dotyczyło każdego modelu oprócz asusa ac3200 ...
Reply
#3

renfred89 napisał: nie mówmy o innych czynnikach wpływających na teoretyczną prędkość. Jestem pewien, że n66u ma wąskie gardło. jeśli chcesz zrobić media bridge, zdobądź coś, co jest odpowiednikiem ac3200. ac3200 to bezprzewodowy zasilacz 3x3, więc albo wybierasz ac68u, albo przechodzisz w górę do ac88u / ac5300 od asusa. Zaleca się zakup marki asus niż innych marek, aby uniknąć potencjalnych problemów ze zgodnością. nie sądzę, aby 100 USD zniżki dotyczyło każdego modelu oprócz asusa ac3200 ... Dzięki za radę. Mam do wyboru ac3200 i ac87u. Z tego co słyszałem ac87u to 4x4? Czy zaleca się używanie jako pomostu? A może powinienem to zmienić? Ac 87u jako podstawowy i AC 3200 jako mostek?
Reply
#4

archangel_aipha napisał: Dzięki za radę. Mam do wyboru ac3200 i ac87u. Z tego co słyszałem ac87u to 4x4? Czy zaleca się używanie jako pomostu? A może powinienem to zmienić? Ac 87u jako podstawowy i AC 3200 jako mostek? na razie zostaw ac87u w spokoju .. nie pożałujesz tej decyzji ..
Reply
#5

renfred89 napisał: na razie zostaw ac87u w spokoju .. nie pożałujesz tej decyzji .. Haha ok. Dzięki wielkie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)