Kiedy płyta główna Ryzen 3000 i X570 będzie dostępna w SG?
#1

Czy ktoś wie, kiedy najnowsze procesory Ryzen 3000 i płyty główne X570 trafią do sprzedaży w Singapurze? Czy zwykli dystrybutorzy będą przyjmować zamówienia w przedsprzedaży?
Reply
#2

Data wydania cpu to 7/7, więc dla procesora najprawdopodobniej po 7/7.
Reply
#3

Najprawdopodobniej od 2 do 3 tygodnia lipca
Reply
#4

creator88 napisał: Czy ktoś wie, kiedy najnowsze procesory Ryzen 3000 i płyty główne X570 trafią do sprzedaży w Singapurze? Czy zwykli dystrybutorzy będą przyjmować zamówienia w przedsprzedaży? Możesz skontaktować się z preferowanym sprzedawcą, aby złożyć zamówienie. Zwykle nie mają nic przeciwko utrzymywaniu zapasów dla Ciebie.
Reply
#5

Dzięki za wkład wszystkich. Wygląda na to, że najwcześniej będzie drugi tydzień lipca. Czy lokalne ceny procesorów i płyt głównych będą znane wcześniej? Czy będzie znany dopiero po uruchomieniu przez lokalnych dystrybutorów w SG?
Reply
#6

creator88 napisał: Dzięki za wkład wszystkich. Wygląda na to, że najwcześniej będzie drugi tydzień lipca. Czy lokalne ceny procesorów i płyt głównych będą znane wcześniej? Czy będzie znany dopiero po uruchomieniu przez lokalnych dystrybutorów w SG? Zwykle będzie wiedzieć tylko po uruchomieniu W każdym razie, skoro jest to temat pokrewny, żeby upewnić się, że nie przegapiłem żadnych nowości, nie ma zapowiedzianego chipsetu B5XX, prawda? Więc jeśli chcę chipset B, po prostu kupuję aktualny B450?
Reply
#7

harharhar napisał: Zwykle będzie wiedzieć tylko po uruchomieniu W każdym razie, skoro jest to temat pokrewny, żeby upewnić się, że nie przegapiłem żadnych nowości, nie ma zapowiedzianego chipsetu B5XX, prawda? Więc jeśli chcę chipset B, po prostu kupuję aktualny B450? Żaden B5xx jeszcze nie został ogłoszony, ale podobno koniec roku. Na razie możesz używać B450 i aktualizować ich bios. Reddit AMD ma fajny, lepki wątek mówiący o płycie X470 / B450 z obsługą aktualizacji bios bez procesora i płytami z dobrym VRM do przetaktowywania
Reply
#8

IIRC Lisa wspomniała, że pierwszy tydzień lipca może PO za granicą, więc może lokalnie będzie później?
Reply
#9

W przypadku Ryzena 9 jest tylko 3900X i 3950x?
Reply
#10

MKamaruddin napisał: W przypadku Ryzena 9 jest tylko 3900X i 3950x? tak 3900X - premiera w lipcu 3950X - premiera we wrześniu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)