Odzyskaj światłowód singtel 200 Mb / s
#1

Moje 2 lata minęły i właśnie zadzwoniłem do ST w celu uzyskania oferty rekontraktu. Dział retencji powiedział mi, że nie ma już planu 200, tylko opuścił plan 300,500 n 1 GB. Oferta E na 300 abonamentów w przypadku, gdy zwolnienie 2 m-cy działa do 41,15 / mc przez 2 lata. Plan Tis vs M1's 300 za jedyne 29 $ !!!! To przełoży się na prawie 300 dolarów oszczędności przez 2 lata !!!!! Singtel jest tak głupi, że straci wszystkich klientów abonamentu e 300. Jedynie trzymanie mnie bak to gówniana jakość linii telefonicznej M1 .....
Reply
#2

Ale m1 nie oferuje kompleksowego wsparcia dla twojego routera. Cokolwiek wrócisz do producenta routera lor. Ale singtel zapewnia wsparcie dla ich nowego routera AC1900 dla planów 300/500 / 1000Mbps .. zobacz, który z nich pasuje do twojego portfela i twoich potrzeb.
Reply
#3

ale przynajmniej możesz dostać ich mobilny bb 1 GB z m1, ale singtel ostatnio robił to (kilka programów temu), teraz już go nie usunęli.
Reply
#4

renfred89 napisał: Ale m1 nie oferuje kompleksowego wsparcia dla twojego routera. Cokolwiek wrócisz do producenta routera lor. Ale singtel zapewnia wsparcie dla ich nowego routera AC1900 dla planów 300/500 / 1000Mbps .. zobacz, który z nich pasuje do twojego portfela i twoich potrzeb. Więc wszystkie plany dają ten sam router? Jeśli rozpoznanie, da to lub powie ci, abyś użył starego
Reply
#5

whatheheck napisał: Więc wszystkie plany dają ten sam router? Jeśli rozpoznanie, da to lub powie ci, abyś użył starego Jestem również użytkownikiem końcowym, takim jak ty, skąd wiem, czy dadzą ci router, czy nie. ale w przypadku mojego 7003 został wydany z dobrej woli, jak powiedział dyrektor ochrony przez telefon, ponieważ korzystałem z pakietu rozrywki światłowodowej i całej rodziny korzystającej z linii komórkowych singtel. Jeśli chcesz się rozliczyć, może możesz ich zapytać?
Reply
#6

K, zrobię później. Bo miał 7002, nie jestem pewien, czy dadzą nowy, jeśli podpiszą 500 Mb / s. Ont nie będzie musiał się zmieniać, prawda?
Reply
#7

whatheheck napisał: K, zrobię później. Bo miał 7002, nie jestem pewien, czy dadzą nowy, jeśli podpiszą 500 Mb / s. Ont nie będzie musiał się zmieniać, prawda? Nie powinno trzeba zmieniać ONT. Czasami wystarczy zapytać, a mogą się zmienić z dobrej woli, ponieważ technicznie 7002 jest w stanie obsługiwać 500 Mb / s.
Reply
#8

renfred89 napisał: Ale m1 nie oferuje kompleksowego wsparcia dla twojego routera. Cokolwiek wrócisz do producenta routera lor. Ale singtel zapewnia wsparcie dla ich nowego routera AC1900 dla planów 300/500 / 1000Mbps .. zobacz, który z nich pasuje do twojego portfela i twoich potrzeb. Przez wszystkie lata korzystania z Internetu nie musiałem prosić o obsługę routera… przeważnie jest to funkcja Plug and Play
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: ale przynajmniej możesz dostać ich mobilny bb 1 GB z m1, ale singtel ostatnio robił to (kilka programów temu), teraz już go nie usunęli. Tak, dodatkowe 1 GB danych przydadzą się na moim tablecie
Reply
#10

renfred89 napisał: Ale m1 nie oferuje kompleksowego wsparcia dla twojego routera. Cokolwiek wrócisz do producenta routera lor. Ale singtel zapewnia wsparcie dla ich nowego routera AC1900 dla planów 300/500 / 1000Mbps .. zobacz, który z nich pasuje do twojego portfela i twoich potrzeb. usłyszał, że router ac1900 jest bardziej stabilny i nieco lepszy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)