Zalecenia dotyczące karty dźwiękowej?
#1

Cześć wszystkim Używam teraz wbudowanego układu dźwiękowego Realtek. Mobo to Asrock A350B PRO4, Ryzen 5 1600, a głośniki to Edifiers R1700BT, połączone z Monster iCables. Najczęściej słucha się muzyki, filmów i gier, takich jak Diablo3, Total War Rozważam zakup karty dźwiękowej, aby jak najlepiej wykorzystać mój zestaw. Ale przyzwoita cena. Jakieś zalecenia? Może te sonary Asus? Dzięki
Reply
#2

Budżet? Podstawowy DAC + AMP byłby Fiio K3
Reply
#3

Używam tego: https://sg.creative.com/p/sound-cards/sound-blaster-z Wysłane ze wszechświata, w którym różowy WSZYSTKIE WSZYSTKO PODPOWIEDZIŁEM GAGT-em
Reply
#4

长眉 师父 空 海 napisał: Budżet? Podstawowy DAC + AMP byłby Fiio K3 czy naprawdę czujesz różnicę między wbudowanym realtek a tym? Jak to podłączyć? Czy to z płyty głównej USB? Dzięki!
Reply
#5

taquito napisał: czy naprawdę czujesz różnicę między wbudowanym realtek a tym? Jak to podłączyć? Czy to z płyty głównej USB? Dzięki! Karta dźwiękowa będzie brzmiała lepiej niż na pokładzie. Albo Kreacja wewnętrzna, jak seria Z. Lub zewnętrzna karta dźwiękowa Creative, taka jak cyfrowa muzyka xfi.
Reply
#6

techidiot napisał: Karta dźwiękowa będzie brzmiała lepiej niż na pokładzie. Albo Kreacja wewnętrzna, jak seria Z. Lub zewnętrzna karta dźwiękowa Creative, taka jak cyfrowa muzyka xfi. Cześć, pytanie dla początkujących… które byłoby lepsze? na pokładzie pci-e czy na zewnątrz? jeśli jest wewnętrzny, najlepiej podłączyć przez RCA lub gniazdo 3,5 mm do aktywnych głośników? jeśli zewnętrzny - jest podłączony do komputera / laptopa przez USB? a następnie podłączony do głośników / słuchawek również przez 3,5 m? Dzięki
Reply
#7

Sgdobermann napisał: Cześć, pytanie dla początkujących… które byłoby lepsze? na pokładzie pci-e czy na zewnątrz? jeśli jest wewnętrzny, najlepiej podłączyć przez RCA lub gniazdo 3,5 mm do aktywnych głośników? jeśli zewnętrzny - jest podłączony do komputera / laptopa przez USB? a następnie podłączony do głośników / słuchawek również przez 3,5 m? Dzięki Zewnętrzne USB jest najlepsze. Wewnętrzne będą miały zakłócenia elektryczne i szum.
Reply
#8

taquito napisał: czy naprawdę czujesz różnicę między wbudowanym realtek a tym? Jak to podłączyć? Czy to z płyty głównej USB? Dzięki! Podłącz przez USB. Różnica zależy od głośników / słuchawek. Jeśli użyjesz dodatkowych słuchawek basowych, a następnie włączysz dodatkowy bas, a wzmacniacz może naprawdę poczuć różnicę.
Reply
#9

长眉 师父 空 海 napisał: Podłącz przez USB. Różnica zależy od głośników / słuchawek. Jeśli użyjesz dodatkowych słuchawek basowych, a następnie włączysz dodatkowy bas, a wzmacniacz może naprawdę poczuć różnicę. Jeśli nie jestem basistą, ale chcę tylko dźwięków dobrej jakości, czy nadal powinienem dostać DAC?
Reply
#10

taquito napisał: Jeśli nie jestem basistą, ale chcę tylko dźwięków dobrej jakości, czy nadal powinienem dostać DAC? 1) Zależy od jakości pliku dźwiękowego 2) Zależy od głośników 3) Zależy od Twoich uszu Dźwięk jest bardzo subiektywny. Na przykład. odtwarzasz tę samą muzykę z komputera w porównaniu z telefonem komórkowym do głośników, możesz poczuć różnicę lub nie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)