czy powinienem dd-wrt mój Linksys EA9200?
#1

Cholera, kusiło mnie, żeby go sflashować, abym mógł go używać bezprzewodowo, ale przestraszyć zepsuć mój router za 399 $ leh
Reply
#2

Wszystkie wbudowane routery z połączeniem Wi-Fi ... Nawet płacenie za router 399 bez WiFi jest szalone czy co
Reply
#3

Może miał na myśli most bezprzewodowy… hahas… ZrE0_Cha0s napisał: Wszystkie wbudowane routery z połączeniem Wi-Fi ... o czym mówisz? Nawet płacenie za router 399 bez WiFi jest szalone czy co undefined aplikacja HardwareZone Fora
Reply
#4

renfred89 napisał: Może miał na myśli most bezprzewodowy… hahas… undefined aplikacja HardwareZone Fora Ach, rozumiem, den TS powinien go wygooglować, a nie my go karmić łyżeczką.
Reply
#5

Myślę, że miał na myśli swoje wifi chui. Więc chcę zmienić router na stabilny. Śmiało. Robię to samo dla siebie ea9500
Reply
#6

Nie sądzę, aby dd-wrt był obsługiwany na EA9200, więc nie masz żadnych opcji w tym zakresie. Być może możesz spróbować zaktualizować router do najnowszego oprogramowania układowego, jeśli tego nie zrobiłeś, i sprawdzić, czy są jakieś ulepszenia
Reply
#7

renfred89 napisał: Może miał na myśli most bezprzewodowy… hahas… undefined aplikacja HardwareZone Fora tak to mam na myśli
Reply
#8

Inną opcją jest to, że chcesz zadzierać z WRT, to OpenWRT. Sam nigdy się nim nie bawiłem, słyszałem, że daje więcej możliwości.
Reply
#9

IknowMystuff napisał: Inną opcją jest to, że chcesz zadzierać z WRT, to OpenWRT. Sam nigdy się nim nie bawiłem, słyszałem, że daje więcej możliwości. o co za różnica?
Reply
#10

Ogólna różnica, o której wiem, polega na tym, że DD-WRT jest prostszy w użyciu, podczas gdy OpenWrt jest bardziej konfigurowalny. Wadą jest to, że nie tak wiele routerów może korzystać z DD-WRT jak OpenWrt, ale konfiguracja OpenWrt może być nieco bardziej skomplikowana.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)