Sineoji wprowadza pierwszą na świecie wtyczkę HomePlug 1800 Mb / s Gigabit MIMO
#11

„Wprowadzają” 600av2 13 sierpnia, ale na półkach tylko sitex, więc spodziewaj się, że 1800av2 też będzie takie samo
Reply
#12

Cóż, szum elektryczny w twoim domu powinien być mniej więcej taki sam. Tak więc, gdy używasz 1800 M lub 600 M, napotkasz ten sam problem. Po drugie, zwiększenie z 600 M do 1800 M oznacza, że używane przez niego media muszą być bardzo czułe. Jeśli wpływ środowiskowy na tak wrażliwą linię energetyczną ulegnie awarii, wydajność spadnie. Ale nadal nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć.
Reply
#13

Mimo to przypuszczam, że 2 rozwiążę ten problem. Używając 3 przewodów zamiast 2 poprzednio 2 znajdź lepszą ścieżkę sygnału. Mam nadzieję, że dobrze rozumiem. gwennliu napisał: Cóż, szum elektryczny w twoim domu powinien być mniej więcej taki sam. Tak więc, gdy używasz 1800 M lub 600 M, napotkasz ten sam problem. Po drugie, zwiększenie z 600 M do 1800 M oznacza, że używane przez niego media muszą być bardzo czułe. Jeśli wpływ środowiskowy na tak wrażliwą linię energetyczną ulegnie awarii, wydajność spadnie. Ale nadal nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć.
Reply
#14

Miejmy nadzieję, że tak… Lub taniej… Na pewno to dostanę… Przetestowany i potwierdzony przez pana Sineoji u mnie, gdy mój obecny prąd został odłączony. Zamiast RMA w swoim biurze @ Sim Lim, zszedł do mnie i do RMA. Przetestował nową wtyczkę i tak, jestem imponujący. Wynik prędkości jest dokładnie tym, co subskrybowałem i tak, jestem w moim pokoju masterbed. To naprawdę rozwiązało mój problem z przepustowością. Ta nowa wtyczka z pewnością działała z moim 6-letnim płaskim okablowaniem elektrycznym BTO.
Reply
#15

ardikm67 napisał: Miejmy nadzieję, że tak… Lub taniej… Na pewno to dostanę… Przetestowany i potwierdzony przez pana Sineoji u mnie, gdy mój obecny prąd został odłączony. Zamiast RMA w swoim biurze @ Sim Lim, zszedł do mnie i do RMA. Przetestował nową wtyczkę i tak, jestem imponujący. Wynik prędkości jest dokładnie tym, co subskrybowałem i tak, jestem w moim pokoju masterbed. To naprawdę rozwiązało mój problem z przepustowością. Ta nowa wtyczka z pewnością działała z moim 6-letnim płaskim okablowaniem elektrycznym BTO. Nowa wtyczka, jak ta 1800mbs?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)