Potrzebujesz porady dotyczącej konfiguracji kamery IP w Myrepublic
#1

Mam problemy ze skonfigurowaniem mojej kamery TP Link NC450 do pracy z moją konfiguracją Myrepublic. Otrzymałem statyczny adres IP i nadal mam problemy z konfiguracją sieci. Doceń wszelką pomoc w rozwiązaniu problemu, szczególnie w przypadku procesu przekierowania portów. Używam routera Asus AC56U. Dzięki.
Reply
#2

Czy połączyłeś już kamerę z chmurą?
Reply
#3

Działa z Wi-Fi, ale przestaje działać podczas uzyskiwania dostępu przez 3G lub komputer poza siecią domową. Nie jestem pewien, jak zakończyć przekierowanie portu. Jakieś wskazówki? Brak połączenia podczas próby wyświetlenia przez portal w chmurze.
Reply
#4

https://portforward.com/asus/rt-ac56u/ Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci w przekierowaniu portów.
Reply
#5

Dzięki. Naprawiono problem i działa poprawnie.
Reply
#6

Cześć, mam ten sam problem, czy mogę wiedzieć, który numer portu przekierować? Dziękuję Ci
Reply
#7

Keydence_Systems napisał: facebook.com/Keydence-Systems-PTE-LTD-148473102359546 / Keydence Systems to kompleksowe rozwiązanie do instalacji systemu CCTV. Polub nasz facebook i zadzwoń po zapytanie. Dziękuję Ci SPH pozwala dziś reklamować się za darmo ???
Reply
#8

Erm, zgodnie z polityką forum, nie wolno reklamować się z wyznaczonych podsekcji. Lol. delceer napisał: SPH pozwala dziś reklamować się za darmo ??? Aplikacja Samsung Galaxy S8 + HardwareZone Forums
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)