Zapomniałem hasła do swojego laptopa
#1

Zapomniałem hasła do laptopa, jak mogę uzyskać dostęp do laptopa i odzyskać zapisane w nim pliki? Używam umpc Fujitsu u1010 Dzięki.
Reply
#2

wyjmij dysk twardy i użyj innego com do odzyskania ... lub obejścia / zresetowania hasła
Reply
#3

lub możesz po prostu uruchomić komputer za pomocą czegoś takiego jak Live CD Ubuntu, aby uzyskać dostęp do swoich plików.
Reply
#4

wykonaj kopię zapasową wszystkich plików sformatuj twardy dysk
Reply
#5

jest to jedno z możliwych rozwiązań. kaze-no-koe napisał: wyjmij dysk twardy i użyj innego com do odzyskania ... lub obejścia / zresetowania hasła
Reply
#6

parky123 napisał: wykonaj kopię zapasową wszystkich plików sformatuj twardy dysk To zależy od hasła. Logowanie do systemu BIOS lub Windows. jeśli jest to hasło logowania do systemu Windows, wyjmij dysk twardy również bez użycia, nie możesz uzyskać dostępu w ramach tego profilu. zawartość jest zaszyfrowana.
Reply
#7

HoGnix napisał: To zależy od hasła. Logowanie do systemu BIOS lub Windows. jeśli jest to hasło logowania do systemu Windows, wyjmij dysk twardy również bez użycia, nie możesz uzyskać dostępu w ramach tego profilu. zawartość jest zaszyfrowana. Nie sądzę, aby treść była zaszyfrowana, chyba że właściciel ją włączy.
Reply
#8

HoGnix napisał: To zależy od hasła. Logowanie do systemu BIOS lub Windows. jeśli jest to hasło logowania do systemu Windows, wyjmij dysk twardy również bez użycia, nie możesz uzyskać dostępu w ramach tego profilu. zawartość jest zaszyfrowana. Jeśli dysk twardy jest umieszczony w zewnętrznym urządzeniu USB, użytkownik nadal może uzyskać dostęp do plików za pomocą konta administratora i opcji przejęcia własności. Jeśli chodzi o TS, czy możesz dowiedzieć się więcej na temat bezpłatnego rozruchowego narzędzia do resetowania hasła online.
Reply
#9

HoGnix napisał: To zależy od hasła. Logowanie do systemu BIOS lub Windows. jeśli jest to hasło logowania do systemu Windows, wyjmij dysk twardy również bez użycia, nie możesz uzyskać dostępu w ramach tego profilu. zawartość jest zaszyfrowana. uruchomić z płyty CD, aby dostać się do środowiska DOS używając wiersza poleceń DOS, skopiuj wszystkie pliki
Reply
#10

Zgadzam się również z HoGnix, że wszystkie hasła są przechowywane w postaci zaszyfrowanej (nie ma znaczenia, czy jest to hasło logowania do systemu Windows, czy inne hasło). Myślę, że powinieneś wypróbować oprogramowanie do odzyskiwania hasła Stellar Phoenix Windows, aby zresetować hasło systemu Windows. Mam nadzieję, że ci też pomoże.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)