Pomoc budynek komputerowy
#1

Cześć wszystkim,   Mogłem uzyskać pomoc polecić mi części do budowania komputera w Sim Lim ?   Budżet: $ 300 do $ 400 ( tylko dla CPU ) Przeznaczenie : Do pracy i surfowania w internecie . Nie do gier. Dodatkowe uwagi: - Mam 2 dysk z mojego starego komputera, który mam zamiar naprawić na nowym komputerze . Czy to jest możliwe? Niezależnie od tego, że nadal chcę , aby otrzymać nowy HDD. - Również zalecanych miejsce na zakup i montaż komputera ? Na podstawie tego co czytałem na tej forach PCThemes wydaje się wiarygodne.   Wielkie dzięki!
Reply
#2

kjke1986 napisał: Cześć wszystkim, Mogłem uzyskać pomoc polecić mi części do budowania komputera w Sim Lim ? Budżet: $ 300 do $ 400 Przeznaczenie : Do pracy i surfowania w internecie . Nie do gier. Dodatkowe uwagi: - Mam 2 dysk z mojego starego komputera, który mam zamiar naprawić na nowym komputerze . Czy to jest możliwe? - Również zalecanych miejsce na zakup i montaż komputera ? Na podstawie tego co czytałem na tej forach PCThemes wydaje się wiarygodne. Wielkie dzięki! Tylko $ 300-400 ? Tylko nie trzeba HDD ? Mam nadzieję, że nie trzeba Monitor.
Reply
#3

Poziom wejścia PC napisał: Tylko $ 300-400 ? Tylko nie trzeba HDD ? Mam nadzieję, że nie trzeba Monitor. Hi Entry Level PC Zapomniałem wspomnieć , że jest to tylko CPU. Chcę nowy dysk tylko, że chcę zainstalować inne moje 2 HDD też jak istnieją na niej dane. Edytowano moje początkowe stanowisko dla jasności. Dziękuję Ci.
Reply
#4

cpu i mobo : g3258 i h81m - HDS $ 175 RAM: Kingston ValueRAM DDR3 1600 4GB $ 32 SSD (ponieważ masz już 2 HDD): ADATA sp550 120GB $ 69 hdd (jeśli 3-ty hdd jest koniecznością ) : WD blue 1TB $ 77 psu: FSP hexa + 450W $ 58 Sprawa : Silverstone sp- 08B $ 52 Razem: $ 386 ( SSD) , $ 395 (HDD ) wszystkie ceny są z pcthemes . pytaj się za cytaty cen i dyskonta przed zakupem.
Reply
#5

herman1314 napisał: cpu i mobo : g3258 i h81m - HDS $ 175 RAM: Kingston ValueRAM DDR3 1600 4GB $ 32 SSD (ponieważ masz już 2 HDD): ADATA sp550 120GB $ 69 hdd (jeśli 3-ty hdd jest koniecznością ) : WD blue 1TB $ 77 psu: FSP hexa + 450W $ 58 Sprawa : Silverstone sp- 08B $ 52 Razem: $ 386 ( SSD) , $ 395 (HDD ) wszystkie ceny są z pcthemes . pytaj się za cytaty cen i dyskonta przed zakupem. karta graficzna?
Reply
#6

NobunagaOda napisał: karta graficzna? On nie używa do gier.
Reply
#7

JihJing napisał: On nie używa do gier. GPU na pokładzie ok Liao , mogą nawet zagrać kilka gier casual ..
Reply
#8

Gaiason napisał: GPU na pokładzie ok Liao , mogą nawet zagrać kilka gier casual .. Jakie gry na co dzień ?
Reply
#9

ChouunShiryuu napisał: Jakie gry na co dzień ? Jak gry facebook
Reply
#10

Hej chłopaki, yeap jest ona wykorzystywana do swobodnej gry jak tylko gier na Facebooku. Ponadto , oprócz tematów PC , w miejscu innym polecanych miejsc ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)