Który odtwarzacz wideo zainstalować.
#1

Cześć, właśnie dostałem nowy komputer w SLS. zajęło mi 1 noc, aby załatać system Windows 7 Home Premium. tak wiele aktualizacji. jaki dobry odtwarzacz wideo do zainstalowania? ostatni raz korzystałem z vlc i klasycznego odtwarzacza multimedialnego. do odtwarzania prawie wszystkich plików wideo, w tym rmvb, mkv itp. czy ta 2 jest nadal aktualna, czy jest tam lepszy gracz?
Reply
#2

gra goondu napisał: Cześć, właśnie dostałem nowy komputer w SLS. zajęło mi 1 noc, aby załatać system Windows 7 Home Premium. tak wiele aktualizacji. jaki dobry odtwarzacz wideo do zainstalowania? ostatni raz korzystałem z vlc i klasycznego odtwarzacza multimedialnego. do odtwarzania prawie wszystkich plików wideo, w tym rmvb, mkv itp. czy ta 2 jest nadal aktualna, czy jest tam lepszy gracz? wszyscy nadal używają vlc… chociaż nie jestem pewien co do mpc
Reply
#3

Klasyczny odtwarzacz multimedialny - kino domowe to jedyny odtwarzacz, którego używam do wszystkich rodzajów multimediów.
Reply
#4

MPC-HC >>>>>>> VLC. Używam MPC już od 8 lat. Najlepszy gracz.
Reply
#5

MPC-HC + SVP, najlepszy gracz wszechczasów ~~~
Reply
#6

vlc lub nic ...
Reply
#7

zgadzam się z u VLC najlepszy ....
Reply
#8

muddle napisał: Klasyczny odtwarzacz multimedialny - kino domowe to jedyny odtwarzacz, którego używam do wszystkich rodzajów multimediów. Wygląda na to, że muszę pobrać plik mpc - home cineme.
Reply
#9

y niektórzy mówią, że vlc lepiej niż kino domowe mpc ... vlc może odtwarzać plik rmvb?
Reply
#10

hengheng220 napisał: MPC-HC + SVP, najlepszy gracz wszechczasów ~~~ co to jest svp?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)