Słabe WiFi
#1

Cześć wszystkim, Potrzebujesz pomocy lub wskazówek. Tło: Korzystanie z routera Singtel na pierwszym piętrze salonu. Sygnał Wi-Fi jest bardzo słaby na drugim piętrze (z tyłu domu) i całkowicie brak sygnału na trzecim piętrze. Kiedyś miał wzmacniacz zasięgu Wi-Fi, ASUS RT-N12, ale ostatnio przestał działać. Teraz nie mam sygnału na drugim i trzecim piętrze. Jaka będzie najlepsza opcja dla mnie, aby rozszerzyć sygnał WiFi na cały dom? Biorąc pod uwagę, że poprzedni ASUS RT-N12 nie był - naprawdę - bardzo szybki, po prostu zapewnił, że mam jakiś sygnał. Obecnie patrzę na Linksys RE6700, czy jest jakieś lepsze rozwiązanie, które nie wymaga zbyt dużej ilości okablowania?
Reply
#2

GoldGuy napisał: Cześć wszystkim, Potrzebujesz pomocy lub wskazówek. Tło: Korzystanie z routera Singtel na pierwszym piętrze salonu. Sygnał Wi-Fi jest bardzo słaby na drugim piętrze (z tyłu domu) i całkowicie brak sygnału na trzecim piętrze. Kiedyś miał wzmacniacz zasięgu Wi-Fi, ASUS RT-N12, ale ostatnio przestał działać. Teraz nie mam sygnału na drugim i trzecim piętrze. Jaka będzie najlepsza opcja dla mnie, aby rozszerzyć sygnał WiFi na cały dom? Biorąc pod uwagę, że poprzedni ASUS RT-N12 nie był - naprawdę - bardzo szybki, po prostu zapewnił, że mam jakiś sygnał. Obecnie patrzę na Linksys RE6700, czy jest jakieś lepsze rozwiązanie, które nie wymaga zbyt dużej ilości okablowania? Lepiej poproś wykonawcę, aby poprowadził okablowanie na górę klatki schodowej (2 lub 3 piętro), a następnie umieść tam 1 silny router AC w trybie AP.
Reply
#3

Pewnie niektórzy polecają sieć WiFi SingTel.
Reply
#4

GoldGuy napisał: Cześć wszystkim, Potrzebujesz pomocy lub wskazówek. Tło: Korzystanie z routera Singtel na pierwszym piętrze salonu. Sygnał Wi-Fi jest bardzo słaby na drugim piętrze (z tyłu domu) i całkowicie brak sygnału na trzecim piętrze. Kiedyś miał wzmacniacz zasięgu Wi-Fi, ASUS RT-N12, ale ostatnio przestał działać. Teraz nie mam sygnału na drugim i trzecim piętrze. Jaka będzie najlepsza opcja dla mnie, aby rozszerzyć sygnał WiFi na cały dom? Biorąc pod uwagę, że poprzedni ASUS RT-N12 nie był - naprawdę - bardzo szybki, po prostu zapewnił, że mam jakiś sygnał. Obecnie patrzę na Linksys RE6700, czy jest jakieś lepsze rozwiązanie, które nie wymaga zbyt dużej ilości okablowania? Cześć GoldGuy, Czy zapoznałeś się z naszymi wskazówkami, jak uzyskać najlepszą jakość Wi-Fi w domu? Więcej informacji znajdziesz w wątku kija poniżej: http://forums.hardwarezone.com.sg/in...e-5409955.html Mam nadzieję, że to pomoże! Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, nie wahaj się z nami skontaktować.
Reply
#5

Nie masz ochoty płacić miesięcznej subskrypcji ......
Reply
#6

GoldGuy napisał: Nie masz ochoty płacić miesięcznej subskrypcji ...... Cześć Goldguy, Nie ma miesięcznego abonamentu na usługę WiFi Mesh. Po zapłaceniu 10 USD miesięcznie przez 2 lata, para jednostek WiFi Mesh jest Twoja. Okazuje się, że za parę jednostek WiFi Mesh kosztuje 240 USD. Mam nadzieję, że to wyjaśnia.
Reply
#7

Cześć Singtel, Dzięki za wyjaśnienie. Czy będzie dostępny technik, który zejdzie i przetestuje sygnał WiFI i instalację? Żeby wiedzieć, czy potrzebuję dodatkowej siatki, czy nie na trzecim piętrze.
Reply
#8

Jeśli jest trzecie piętro, myślę, że lepiej mieć okablowanie na całej długości, a za nim punkt dostępowy. Jak skonsultować się z tym mistrzem wifi singtel ah? Lol
Reply
#9

GoldGuy napisał: Cześć wszystkim, Potrzebujesz pomocy lub wskazówek. Tło: Korzystanie z routera Singtel na pierwszym piętrze salonu. Sygnał Wi-Fi jest bardzo słaby na drugim piętrze (z tyłu domu) i całkowicie brak sygnału na trzecim piętrze. Kiedyś miał wzmacniacz zasięgu Wi-Fi, ASUS RT-N12, ale ostatnio przestał działać. Teraz nie mam sygnału na drugim i trzecim piętrze. Jaka będzie najlepsza opcja dla mnie, aby rozszerzyć sygnał WiFi na cały dom? Biorąc pod uwagę, że poprzedni ASUS RT-N12 nie był - naprawdę - bardzo szybki, po prostu zapewnił, że mam jakiś sygnał. Obecnie patrzę na Linksys RE6700, czy jest jakieś lepsze rozwiązanie, które nie wymaga zbyt dużej ilości okablowania? Poproś wykonawcę o połączenie na 2. poziom. W przeciwnym razie zdobądź repeater wifi lub singtel wifi mesh. Osobiście wolę okablowanie. Bardziej wiarygodne.
Reply
#10

Idąc naprzód w dłuższej perspektywie, zdecydowanie sugeruję wykonanie okablowania na drugim piętrze i zainstalowanie potężnego punktu dostępowego, który moim zdaniem może pomóc w uzyskaniu zasięgu na drugim i trzecim piętrze. Mimo wszystko zależy to od układu Twojego domu. Ale jeśli zdobędziesz potężny AP, taki jak Engenius, Ruckus i Ubiquiti. Ale cena AP też nie tania .. Zasięg 200 ++.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)