Dysk C za mało miejsca
#1

Cześć, początkowo przeznaczyłem 100 GB miejsca (dysk c) dla mojego systemu operacyjnego Windows 7, ale teraz pozostało tylko 19 GB, podczas gdy mój inny dysk, np. Dysk D i dysk E, nadal ma dużo miejsca, czy byłoby możliwe przydzielenie części miejsce na dysk C?
Reply
#2

ahbear82 napisał: Cześć, początkowo przeznaczyłem 100 GB miejsca (dysk c) dla mojego systemu operacyjnego Windows 7, ale teraz pozostało tylko 19 GB, podczas gdy mój inny dysk, np. Dysk D i dysk E, nadal ma dużo miejsca, czy byłoby możliwe przydzielenie części miejsce na dysk C? Przenieść coś na inny dysk?
Reply
#3

ahbear82 napisał: Cześć, początkowo przeznaczyłem 100 GB miejsca (dysk c) dla mojego systemu operacyjnego Windows 7, ale teraz pozostało tylko 19 GB, podczas gdy mój inny dysk, np. Dysk D i dysk E, nadal ma dużo miejsca, czy byłoby możliwe przydzielenie części miejsce na dysk C? Nie jestem pewien, czy Zarządzanie dyskami może pomóc w rozszerzeniu Zmień rozmiar partycji za darmo w Windows 7 lub Vista - How-To Geek. Jeśli nie, możesz użyć oprogramowania takiego jak Partition Magic lub Acronis Disk Director, ale może to zająć trochę czasu.
Reply
#4

ab_cat napisał: Nie jestem pewien, czy Zarządzanie dyskami może pomóc w rozszerzeniu Zmień rozmiar partycji za darmo w Windows 7 lub Vista - How-To Geek. Jeśli nie, możesz użyć oprogramowania takiego jak Partition Magic lub Acronis Disk Director, ale może to zająć trochę czasu. Hmm ... ostatnią deską ratunku byłoby ponowne sformatowanie komputera ... lol
Reply
#5

Polecam używanie live cd / usb gparted ... po zmianie rozmiaru partycji powinien automatycznie wykonać chkdsk podczas uruchamiania w systemie Windows, w przeciwnym razie ręcznie uruchom chkdsk ...
Reply
#6

Sam Windows nie powinien zajmować tak dużo miejsca, mniej niż 20 GB. Przenieś swoje dokumenty, zdjęcia, filmy i wszystkie pliki osobiste na inne dyski. Możesz także przenieść tymczasowe pliki internetowe na inne dyski. Spowoduje to zwolnienie dysku C.
Reply
#7

ahbear82 napisał: Hmm ... ostatnią deską ratunku byłoby ponowne sformatowanie komputera ... lol Nie ma potrzeby. Wystarczy pobrać i zainstalować to darmowe oprogramowanie o nazwie EASEUS Partition Manager. Zmiana rozmiaru partycji za pomocą tego bezpłatnego oprogramowania, Twoje istniejące dane i programy pozostaną nienaruszone.
Reply
#8

Uważaj przy zmianie rozmiaru partycji. Jeśli system zawiesi się w połowie lub nastąpi przerwa w zasilaniu, partycja może zostać zniszczona, a dane uszkodzone.
Reply
#9

rty napisał: Nie ma potrzeby. Wystarczy pobrać i zainstalować to darmowe oprogramowanie o nazwie EASEUS Partition Manager. Zmiana rozmiaru partycji za pomocą tego bezpłatnego oprogramowania, Twoje istniejące dane i programy pozostaną nienaruszone. Dziękuję za zalecenie, próbowałem ord, ale nie mogę połączyć partycji z dyskiem rozruchowym, ale klikam inny dysk, aby scalić, może, ale kiedy kliknę dysk rozruchowy (dysk c) i inny dysk, może '' t
Reply
#10

Zamiast zmieniać rozmiar partycji, możesz chcieć wyczyścić lub przenieść rzeczy z dysku C. Typowymi winowajcami są biblioteka iTunes, zwłaszcza jeśli masz wiele aplikacji pobranych do biblioteki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)