Czas na upgrade z i5 2500
#1

Mój przyjaciel szuka komputera klasy średniej do pracy biurowej i od czasu do czasu grając w CS go, a jego budżet to 800 dolarów. STARY PC - i5 2500, RAM 8GB i GeForce GTX 260 * Zawsze zawieszaj i niebieski ekran. Ma zupełnie nowy FSP 550PSU i pomyślał o przetworzeniu go na nowy komputer. Wszelkie dobre rekomendacje i doceniaj profesjonalne porady. Dziękuję Ci.
Reply
#2

Zalecenia dotyczące sprzętu komputerowego firmy MoneyFace = str Przyjrzyj się kompilacji za 800 USD. To dobry punkt wyjścia.
Reply
#3

Mój przyjaciel chce tylko procesora Intel i płyty głównej Asusa.
Reply
#4

bugis78 napisał: Mój przyjaciel chce tylko procesora Intel i płyty głównej Asusa. Poproś znajomego, aby przyszedł tutaj, abyśmy mogli go pouczyć, dlaczego tym razem powinien przejść do AMD.
Reply
#5

bugis78 napisał: Mój przyjaciel chce tylko procesora Intel i płyty głównej Asusa. powiedz mu, żeby poszukał informacji, żeby mógł się przekonać.
Reply
#6

bugis78 napisał: Mój przyjaciel chce tylko procesora Intel i płyty głównej Asusa. Chcesz rekomendacji, ale już zdecydowałem od początku lol.
Reply
#7

firezero10 napisał: Chcesz rekomendacji, ale już zdecydowałem od początku lol. Mój przyjaciel = ts, powiedział Nuff Wysłane z Sony Z4 przy użyciu GAGT
Reply
#8

Powiedziałem mu idź i .. Lubi LL leh 😂
Reply
#9

bugis78 napisał: Mój przyjaciel chce tylko procesora Intel i płyty głównej Asusa. Po co tu przyjść, skoro już zdecydował się na procesor i płytę główną? Zabierz go na Sim Lim Square i zobacz, jak ludzie kupują procesory Intela lub AMD.
Reply
#10

Później pójdzie na sim lim sq. Powinien dostać AMD 3600 Zwiększ do 1500
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)