Dzielę się doświadczeniem z Linksys EA8300
#1

Dzielenie się dobrą ofertą i prosty opis EA8300. Routery Tri Band były popularne w 2016 roku, ale były wyceniane zbyt wysoko dla mas. Na przykład tri-bandowy router 4T4R, czyli 4-strumieniowy, może z łatwością kosztować ponad 400 USD. Oto dylemat, czy chcemy więcej strumieni, czy więcej zespołów? Firma Linksys w pewnym sensie zorientowała się, że większość naszych urządzeń nadal obsługuje 2/3 strumieni, więc zmniejszając o połowę liczbę strumieni, zachowując możliwości trójpasmowe, EA8300 zapewnia nigdy wcześniejszą cenę 259 USD. Szybkie zajrzenie do pudełka Na początek użytkownicy Singtel i Starhub nie powinni mieć problemu z używaniem tego routera, ponieważ obsługuje on opcje VLan. Mnóstwo połączeń również, na pewno może domyślnie wykonywać podwójny NAT lub możesz zrobić z niego most (nie rozumiem, dlaczego chcesz, to prawdopodobnie twoja kolejna najlepsza inwestycja, aby porzucić router Singtel lub inne routery z przeszłości nadal używam) Część Wi-Fi, ponieważ jest to router trójzakresowy, możesz włączyć sterowanie pasmem dla 5 GHz lub mikrozarządzać własnym Wi-Fi ze wszystkimi 3 indywidualnymi pasmami i identyfikatorami SSID. Przejdźmy do testów i oto jestem. Więc w tym samym pokoju, używając mojego MacBooka Air jako klienta testowego. Ten router znajduje się centralnie w moim domu Dobra, zdrowa szybkość łącza Wyniki testów szybkości są całkiem przyzwoite - nie są najlepszym narzędziem do analizy wydajności Co powiesz na wrzucenie kopii wyników z NAS? Zamykając średnio 65 MB / s, oblicz obliczenia przy konwersji na Mb / s. Ciąg dalszy nastąpi...
Reply
#2

Przesuńmy się o 2,5 pokoju, w zasadzie najdalszy koniec mojego mieszkania z dwiema ścianami pomiędzy nimi. Szybkość łącza spadła, ale spełniała oczekiwania Wyniki Speedtestu? Wciąż przyzwoity Odczytaj wydajność z serwera NAS przy użyciu tego samego pliku Jest trzecia część recenzji, która jest kolejnym końcem mojego miejsca z trzema ścianami między nimi. To się nie powiodło, 5Ghz tam nie dotarło, szybkość łącza była bliska tylko 7 Mb / s i nie była zbyt użyteczna. Krótko mówiąc, jestem pod wrażeniem wydajności, jaką może zapewnić na 5 GHz (nie testowałem 2,4 GHz) w mieszkaniu z 5 pokojami. To naprawdę zależy od umiejscowienia routera i liczby ścian. EA8300 zapewniał solidne wrażenia z częstotliwości 5 GHz w 2 ścianach, ale spadł tuż po trzeciej ścianie. Czy mogę wymienić AC5300 na EA8300? To dla mnie do przetestowania i wkrótce się przekonacie. To, czego brakuje teraz EA8300, to towarzysz, i właśnie tam przydaje się 2-pak Velop, aby rozszerzyć możliwości 5 GHz. Zamiast wydawać wszystkie swoje pieniądze na 3 Pack Velop i sparować z podstawowym routerem, dlaczego nie zaoszczędzić i wybrać 2 Pack Velop + EA8300? EA8300 oferuje znacznie więcej możliwości dostosowywania i regularnych konfiguracji, z którymi można się zepsuć. Co więcej, kontrola aplikacji jest na najwyższym poziomie dzięki Linksys. Obecnie cena routera to 259 $. Jest promocja dla tego routera, która jest dostarczana z kartą EzLink o wartości 30 $ w punktach sprzedaży Challenger lub można ją uzyskać od Hachi.Tech z 15% rabatem do 25 $ za pomocą karty Citibank! Linksys EA8300 Każdy, kto ma ten router, podzieli się swoimi doświadczeniami!
Reply
#3

W tym przedziale cenowym można było dostać 4-strumieniowy router Linksys E8350, aby zmaksymalizować wydajność. Para może posłużyć do utworzenia mostu bezprzewodowego w celu rozszerzenia zasięgu sieci. Przejrzyj tutaj: https://www.smallnetbuilder.com/wire...outer-reviewed
Reply
#4

E8350 jest już EOL od zeszłego roku thewiseone napisał: W tym przedziale cenowym można było dostać 4-strumieniowy router Linksys E8350, aby zmaksymalizować wydajność. Para może posłużyć do utworzenia mostu bezprzewodowego w celu rozszerzenia zasięgu sieci. Przejrzyj tutaj: https://www.smallnetbuilder.com/wire...outer-reviewed
Reply
#5

Ja też mam ten router i moje pierwsze wrażenie jest dość odświeżające. Pierwszy w swoim rodzaju, który ma kolorowy wyświetlacz z logo Linksys, ikoną sieci Ethernet i ikoną wan. W routerze znajduje się nowy czterordzeniowy procesor, który obiecuje również lepszą wydajność. Dla tych, którzy nie znają programu do aktualizacji oprogramowania firmy Linksys, router jest zwykle okresowo sprawdzany pod kątem oprogramowania w nocy, gdy ruch jest niewielki. Router instaluje oprogramowanie samodzielnie i jest zdecydowanie inne niż na przykład Asus. Wrócę z większą ilością zdjęć, jeśli będę mógł .. Lol .. Aplikacja Samsung Galaxy S8 + HardwareZone Forums
Reply
#6

Po prostu, aby to udostępnić, linksys, jak zwykle, oferuje ukryte zaawansowane menu bezprzewodowe, które dostosowuje podstawowe ustawienia. Oto zrzuty ekranu: Ustawienia bezprzewodowe związane z 2,4 Ghz i 5 Ghz: Ustawienia bezprzewodowe związane z chipsetem Qualcomm: Jeśli używasz routera asus z włączonym mu-mimo, zorientujesz się, że dla podłączonych do niego produktów mu-mimo, strumień przestrzenny zostanie zredukowany tylko do 1x1. W przypadku linksys ea8300, z włączonym mu-mimo, mój s8 + może nadal generować 866 Mb / s bez obniżania strumienia przestrzennego do 1x1. Nie jestem pewien, czy to tylko s8 +, czy co, nie mam innego urządzenia mu-mimo do przetestowania, więc tak, czekam, aż ludzie też potwierdzą. Dzięki temu routerowi trójdzielnemu wyłączyłem inteligentne połączenie, które steruje między 2 pasmami 5Ghz, wymusza na urządzeniach, które nie wymagają intensywnych danych, takich jak IoT, do 2,4 GHz, mu-mimo na jednym 5 GHz i su-mimo na innym 5 GHz.
Reply
#7

Czy jest to bardziej niezawodne i stabilne niż Asus AC88?
Reply
#8

M_16 napisał: Czy jest to bardziej niezawodne i stabilne niż Asus AC88? Nie wiesz, co rozumiesz przez stabilność? Na EA8300 nie mam wcześniej spadku sygnału Wi-Fi, chyba że jest poza zasięgiem Lor. Ostatnio użyłem ac88u, zanim pojawiły się te wszystkie niestabilności oprogramowania układowego.
Reply
#9

valentines napisał: Czy ten router obsługuje Singtel Miotv 1Gbps? Jakieś ulepszenie szybkości lub zasięgu w stosunku do standardowego routera Singtel AC1900? Pomiędzy tym, Linksys EA8500 i AC68u, który jest lepszy, jeśli mają taką samą cenę? Ea8300 obsługuje światłowód SingTel.
Reply
#10

Który Linksys jest teraz lepszy pod względem zasięgu i stabilniejszego dla użytkowników centrum?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)