Dziwny problem z routerem bezprzewodowym Linksys EA7500v2
#1

Cześć wszystkim, Zastanawiam się tylko, czy ktoś wie, co może powodować ten problem. Mam odbiornik telewizyjny z Androidem, który znajduje się za wyżej wymienionym routerem bezprzewodowym i jest połączony kablem Ethernet iz jakiegoś powodu aplikacja odtwarzacza RSS nie może przesyłać strumieniowo żadnych filmów i zawsze wyświetla komunikat o błędzie „Nie można odtworzyć wideo”. Nie ma problemu z dostępem do Internetu z innych aplikacji na pudełku. Próbowałem wyłączyć wszystkie funkcje zapory ogniowej lub funkcje bezpieczeństwa, takie jak stanowa inspekcja pakietów, a nawet umieścić przypisany adres IP telewizora w DMZ, ale problem pozostaje. Następnie spróbowałem zamienić router bezprzewodowy na Asus N56U z oprogramowaniem układowym Padavana i odtwarzacz RSS działa dobrze. Jakaś pomoc tutaj, chłopaki? TIA!
Reply
#2

orzechy napisał: Cześć wszystkim, Zastanawiam się tylko, czy ktoś wie, co może powodować ten problem. Mam odbiornik telewizyjny z Androidem, który znajduje się za wyżej wymienionym routerem bezprzewodowym i jest połączony kablem Ethernet iz jakiegoś powodu aplikacja odtwarzacza RSS nie może przesyłać strumieniowo żadnych filmów i zawsze wyświetla komunikat o błędzie „Nie można odtworzyć wideo”. Nie ma problemu z dostępem do Internetu z innych aplikacji na pudełku. Próbowałem wyłączyć wszystkie funkcje zapory ogniowej lub funkcje bezpieczeństwa, takie jak stanowa inspekcja pakietów, a nawet umieścić przypisany adres IP telewizora w DMZ, ale problem pozostaje. Następnie spróbowałem zamienić router bezprzewodowy na Asus N56U z oprogramowaniem układowym Padavana i odtwarzacz RSS działa dobrze. Jakaś pomoc tutaj, chłopaki? TIA! Spróbuj zmienić DNS?
Reply
#3

dryteletubby napisał: Spróbuj zmienić DNS? Och, zapomniałem wspomnieć ... Próbowałem użyć google dns 8.8.8.8, ale problem pozostał.
Reply
#4

Nie jestem pewien, jak działa odtwarzacz RSS. Może twój router Linksys ma wyłączony upnp, uniemożliwiając mu otwieranie portów?
Reply
#5

dryteletubby napisał: Nie jestem pewien, jak działa odtwarzacz RSS. Może twój router Linksys ma wyłączony upnp, uniemożliwiając mu otwieranie portów? Hmm, myślałem, że upnp wpłynie tylko na media w sieci lokalnej. Chyba nic nie szkodzi wyłączając go do testowania. Spróbuję tego później wieczorem. Dzięki!
Reply
#6

orzechy napisał: Hmm, myślałem, że upnp wpłynie tylko na media w sieci lokalnej. Chyba nic nie szkodzi wyłączając go do testowania. Spróbuję tego później wieczorem. Dzięki! Upnp automatycznie przekazuje porty. Programy takie jak torrenty używają upnp do otwierania portu. Wyłączenie tego oznacza, że musisz ręcznie przekierować port. Nie jestem jednak pewien, czy Twój odtwarzacz RSS wymaga przekierowania portów.
Reply
#7

dryteletubby napisał: Upnp automatycznie przekazuje porty. Programy takie jak torrenty używają upnp do otwierania portu. Wyłączenie tego oznacza, że musisz ręcznie przekierować port. Nie jestem jednak pewien, czy Twój odtwarzacz RSS wymaga przekierowania portów. O, rozumiem. Trzymając kciuki, że upnp załatwi sprawę.
Reply
#8

Właśnie sprawdziłem i zdałem sobie sprawę, że UPnP zawsze był włączony, więc myślę, że to nie wszystko.
Reply
#9

Jaka jest wersja oprogramowania sprzętowego Twojego EA7500v2? Czy to najnowsze? Wysłane z Salt of the Land za pomocą GAGT
Reply
#10

Ah-Pin-Kor napisał: Jaka jest wersja oprogramowania sprzętowego Twojego EA7500v2? Czy to najnowsze? Wysłane z Salt of the Land za pomocą GAGT Tak, to najnowsze oprogramowanie układowe 2.0.5.186189.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)