PC BSOD ostatnio wiele razy
#1

Specyfikacje po prawej stronie >>> Niedawno mój komputer zaczyna wyświetlać BSOD jak niczyja sprawa. 1. Graj w Overwatch przez około godzinę, zasoby nagle przestają się ładować, a następnie czarny ekran z kursorem nadal widocznym przed BSOD 2. Graj w GTA V przez około godzinę, dokładnie to samo. 3. Zaktualizowany do najnowszego BIOS-u, działający z ustawieniami XMP, nadal się zawiesza. 4. Uruchomiono MemTest64, nie znaleziono błędów podczas działania, ale komputer ponownie się zawiesza. 5. Komputer działa doskonale, przeglądając sieć przez cały dzień. Kody błędów BSOD: ks.sys nie działa, proces krytyczny nie działa, wyjątek usługi systemowej, błąd na stronie danych jądra Jestem prawie pewien, że jest to kluczowy problem z pamięcią RAM, używaną przez mniej niż pół roku, ale wszelkie sugestie są mile widziane. RMA do USA jest teraz kłopotliwe. Edycja: Wygląda na to, że problem z płytą główną AsRock zostanie zaktualizowany. Tak więc z 3 płyt AsRock, które kupiłem, wszystkie 3 zostały poddane RMA. Świetny.
Reply
#2

próbował analizować zrzut awaryjny?
Reply
#3

jasonwsc napisał: Specyfikacje po prawej stronie >>> Niedawno mój komputer zaczyna wyświetlać BSOD, jak nikt inny. 1. Graj w Overwatch przez około godzinę, zasoby nagle przestają się ładować, a następnie czarny ekran z kursorem nadal widocznym przed BSOD 2. Graj w GTA V przez około godzinę, dokładnie to samo. 3. Zaktualizowany do najnowszego BIOS-u, działający z ustawieniami XMP, nadal się zawiesza. 4. Uruchomiono MemTest64, nie znaleziono błędów podczas działania, ale komputer ponownie się zawiesza. 5. Komputer działa doskonale, przeglądając sieć przez cały dzień. Kody błędów BSOD: ks.sys zmarł, proces krytyczny umarł Jestem prawie pewien, że jest to kluczowy problem z pamięcią RAM, używaną przez mniej niż pół roku, ale wszelkie sugestie są mile widziane. RMA do USA jest teraz kłopotliwe Brzmi jak problem z pamięcią RAM. Jeśli masz zapasowy dysk twardy lub partycję, wykonałbym nową instalację systemu Windows i zainstalowałem 1 grę, której doświadczasz najbardziej, aby to potwierdzić. Jeśli się zatrzyma, jego okna są popsute. Miałem ostatnio awarię pętli w moim systemie, sformatowałem i wszystko jest w porządku.
Reply
#4

hafiz116 napisał: Brzmi jak problem z pamięcią RAM. Jeśli masz zapasowy dysk twardy lub partycję, wykonałbym nową instalację systemu Windows i zainstalowałem 1 grę, której doświadczasz najbardziej, aby to potwierdzić. Jeśli się zatrzyma, jego okna są popsute. Miałem ostatnio awarię pętli w moim systemie, sformatowałem i wszystko jest w porządku. najpierw przeanalizuj zrzut awaryjny. nie ma potrzeby tak szybko podejmować tak drastycznych środków
Reply
#5

szeli napisał: próbował analizować zrzut awaryjny? Próbowałeś użyć BlueScreenView, ale nie możesz znaleźć żadnych plików zrzutu?
Reply
#6

jasonwsc napisał: Próbowałeś użyć BlueScreenView, ale nie możesz znaleźć żadnych plików zrzutu? sprawdź ustawienia czy opcja tworzenia zrzutu jest włączona?
Reply
#7

szeli napisał: sprawdź ustawienia czy opcja tworzenia zrzutu jest włączona? Jest plik zrzutu, ale pochodzi ze starego BSOD sprzed około miesiąca. SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED, jeśli to pomoże. „ntoskrnl.exe” i „nvlddmkm.sys”, więc awaria sterownika NVIDIA? Może być spokrewniony. Prawdopodobnie zacznę po prostu wymieniać komponenty i zobaczyć, jak to idzie ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)