Kup kartę graficzną od Amazon SG?
#1

Jeśli kupię kartę graficzną Gigabyte sprzedawaną przez Amazon SG, czy CDL Trading Pte Ltd obejmuje ją gwarancją? Każdy może mnie oświecić? Dzięki =)
Reply
#2

Anarky napisał: Jeśli kupię kartę graficzną Gigabyte sprzedawaną przez Amazon SG, czy CDL Trading Pte Ltd obejmuje ją gwarancją? Każdy może mnie oświecić? Dzięki =) Nie. Musisz odesłać go z powrotem do Gigabyte USA / Tajwanu dla RMA
Reply
#3

Attila napisał: Nie. Musisz odesłać go z powrotem do Gigabyte USA / Tajwanu dla RMA Cholera… cóż, to jest do bani… Dzięki za szybką odpowiedź. Teraz zastanów się, czy zaoszczędzenie 50 USD na zakupie jest warte kłopotów z wysyłką do Gigabyte USA / Tajwanu na RMA.
Reply
#4

Anarky napisał: Cholera… cóż, to jest do bani… Dzięki za szybką odpowiedź. Teraz zastanów się, czy zaoszczędzenie 50 USD na zakupie jest warte kłopotów z wysyłką do Gigabyte USA / Tajwanu na RMA. Udało mi się odzyskać mój G1 gtx 1080 kilka lat wstecz za około 650-700 dolców 1-2 miesiące po uruchomieniu z amazon prime. Zaryzykowałem, ponieważ cena była zbyt dobra, by ją pobić.
Reply
#5

GPU preferują lokalną gwarancję Chyba że otrzymujesz dużo rabatu online
Reply
#6

Anarky napisał: Jeśli kupię kartę graficzną Gigabyte sprzedawaną przez Amazon SG, czy CDL Trading Pte Ltd obejmuje ją gwarancją? Każdy może mnie oświecić? Dzięki =) Cześć, Musisz sprawdzić warunki gwarancji podane w witrynie Amazon Sale. Jeśli jest to jasno określone, to jest. Jeśli nie, to tylko z powrotem do fabryki na RMA.
Reply
#7

Masz kupon dla nowego użytkownika Amazon?
Reply
#8

Myślę, że teraz mam 20 $ voucher podarunkowy wizę uob
Reply
#9

Tak, kupiłem przez GTX 1080 za około 700 kilka lat temu. W porządku, hahaha
Reply
#10

EVGA jest jedynym producentem procesorów graficznych, który ma międzynarodową gwarancję, jeśli się nie mylę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)