Wprowadzenie do karty graficznej dla eGPU na MacBooku Pro
#1

Cześć ludzie! Czy ktoś może polecić mi jakieś karty graficzne do mojego eGPU do lekkich gier (Dota, Counter Strike) na moim Macbooku Pro? Całkowicie nowy w tej kwestii eGPU, mam nadzieję, że uda mi się zdobyć taki do lekkich gier, który to wszystko. Budżet, jeśli to możliwe, to 400 USD, ale nie ma nic przeciwko nieco wyższemu. Dzięki!
Reply
#2

Całkiem zły pomysł. Sama zewnętrzna obudowa GPU to 450-700. Równie dobrze może zaoszczędzić i dostać prawdziwego laptopa do gier zamiast drogiego akcesorium Starbucks lub taniego komputera do gier.
Reply
#3

Hej, przepraszam, budżet jest na samej karcie graficznej. do obudowy otrzymam Razer Core X. Ten macbook pro jest głównie do pracy, ponieważ wykonuję na nim prace projektowe przez tyle lat, więc tak naprawdę nie przeszedłem na system Windows.
Reply
#4

black_hippo napisał: Hej, przepraszam, budżet jest na samej karcie graficznej. do obudowy otrzymam Razer Core X. Ten macbook pro jest głównie do pracy, ponieważ wykonuję na nim prace projektowe przez tyle lat, więc tak naprawdę nie przeszedłem na system Windows. Jeśli tak jest, jakie są specyfikacje Twojego MacBooka? Projektanci zazwyczaj wybierają na początek stosunkowo wysokiej klasy komputer Mac, więc być może bez eGPU jest wszystko w porządku.
Reply
#5

Hej, to MacBook Pro (15-calowy, 2019 r.) z 6-rdzeniowym procesorem Intel Core i7 2,6 GHz i Radeon Pro 555X 4 GB. Grając w Dota na tej maszynie, muszę ustawić grafikę dość nisko, aby uzyskać na niej ruch bez opóźnień, dlatego postanowiłem to ulepszyć, a także sprawdzić, czy może to również zwiększyć moją pracę graficzną. czasami ciężki plik nieco spowolni mój komputer, więc zastanawiałem się, czy mogę to również zwiększyć.
Reply
#6

black_hippo napisał: Hej, to MacBook Pro (15-calowy, 2019 r.) z 6-rdzeniowym procesorem Intel Core i7 2,6 GHz i Radeon Pro 555X 4 GB. Grając w Dota na tej maszynie, muszę ustawić grafikę dość nisko, aby uzyskać na niej ruch bez opóźnień, dlatego postanowiłem to ulepszyć, a także sprawdzić, czy może to również zwiększyć moją pracę graficzną. czasami ciężki plik nieco spowolni mój komputer, więc zastanawiałem się, czy mogę to również zwiększyć. Poszukaj informacji na temat eGPU, .. Widziałem, że nie działają one tak dobrze, więc upewnij się, że twoje oczekiwania nie są zbyt wysokie. Nie czytaj także witryn internetowych dla komputerów Mac, ponieważ nie dają one pełnego obrazu. Będziesz musiał również przyjrzeć się procesorom graficznym AMD, ponieważ NVidia nie jest oficjalnie obsługiwana (być może istnieją hacki, ale nigdy nie jest dobrze hakować, aby „coś” działało).
Reply
#7

Hej, bardzo dziękuję za pomoc! Myślę, że kupię kartę Sapphire Pulse RX 580 ze względu na cenę, która jest w pobliżu mojego budżetu. A może powinienem spojrzeć na jakąkolwiek inną kartę z tego zakresu? Karta AMD powinna być lepsza, ponieważ uważam, że jedyna karta obsługiwana w tej chwili przez Maca?
Reply
#8

Jeśli używasz Cataliny, możesz otrzymać 5700 dla swojego eGPU.
Reply
#9

Każda marka do intro @ ragnarok95?
Reply
#10

Możesz spróbować spojrzeć na Sapphire lub MSI.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)