Oficjalny wątek ViewQwest Fiber Broadband - część 3
#1

jakieś doświadczenie z tym usługodawcą? www.viewqwest.com
Reply
#2

Zarezerwowane na aktualizacje.
Reply
#3

To jest wątek kontynuacyjny, stary wątek jest tutaj
Reply
#4

andr3wyong napisał: Jaki błąd pojawia się, jeśli używasz konta Spotify US w Singapurze? Niestety ten sam problem występuje w przypadku usług międzynarodowych, takich jak Netflix - jeśli damy ludziom Netflix UK, nie będą mogli mieć USA; podobna sytuacja tutaj. Obecnie nie planujemy obsługi takich usług w wielu krajach. nie ma błędu, tylko że jeśli jesteśmy na amerykańskim ip, jest więcej piosenek do słuchania
Reply
#5

Wow, byłem na pierwszej stronie.
Reply
#6

afiqqq napisał: nie ma błędu, tylko że jeśli jesteśmy na amerykańskim ip, jest więcej piosenek do słuchania Możesz spróbować założyć nowe konto i ustawić swój region na Stany Zjednoczone. Z mojego punktu widzenia konto utworzone jako konto SG nie będzie miało więcej odblokowanych utworów tylko poprzez dostęp do Spotify z adresu IP w USA.
Reply
#7

Dlatego modlę się w tym nowym wątku. Że moja instalacja viewqwest jest dostępna jak najszybciej, ponieważ moja niewystarczająca pojemność została rozwiązana, ale aktywacja jeszcze nie została wykonana. Miejmy nadzieję, że wszystko da się zrobić do wtorku. Aktualizacja: Właśnie otrzymałem telefon, instalacja we wtorek 14: 00-16: 00. Więc w niedzielę się modlę. dla Argentyny teraz ..
Reply
#8

Na pierwszej stronie
Reply
#9

Na 4 pierwszej stronie!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)