POMOC - Pierwsza konfiguracja światłowodu
#1

Cześć chłopaki! Na początku przyszłego roku wprowadzę się do wypożyczalni HDB i nie jestem pewien, jaki zestaw światłowodów powinienem kupić. Mieszkanie ma około 990 stóp kwadratowych, 4 pokojowe mieszkanie. Będziemy korzystać z Internetu do gier / strumieniowego przesyłania wideo / urządzeń inteligentnych dla 2 użytkowników. Oto kilka opcji, które szukam dla 1 Gb / s: Whizcomms - Sieć bezprzewodowa Askey AP5100w: 44 USD / miesiąc M1: Zestaw ASUS Trio 1 Gb / s za 49 USD / miesiąc MyRepublic: Deco M9 Plus Wi-Fi mesh 1 Gb / s za 54,99 USD / mies Czy musimy korzystać z routerów siatkowych? Czy wystarczy zwykły router? Nie jestem osobą bardzo techniczną, więc byłoby miło, gdybyśmy mogli uniknąć bardzo żartobliwego lub technicznego żargonu. DZIĘKUJĘ CI!
Reply
#2

jeśli są to nowsze BTO, które powstały w 2010 roku. ich ściany są trochę bardziej wzmocnione stalą i dlatego sygnały bezprzewodowe będą miały wpływ, nawet jeśli jest to tylko ściana pomiędzy nimi, pomyśl o tym, ponieważ wszystkie ściany są jak stalowe klatki. ALE dobrą rzeczą w tych BTO jest to, że pochodzą z wbudowanym okablowaniem LAN z elektrycznej skrzynki rozdzielczej, więc połącz z parą (2x) routerów Wi-Fi mesh, powinno działać dobrze, prawdopodobnie umieść jeden w salonie i kolejny na tylnym końcu domu, który zazwyczaj jest główną sypialnią.
Reply
#3

Dziękuję ci mun_hoe! Myślę, że pójdziemy z Whizcomms lub M1, ponieważ jest to jedna z najtańszych opcji. Nie udało się jednak znaleźć żadnych recenzji na Whizcomms. Jakieś przemyślenia na temat tego usługodawcy internetowego?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)