zalecenie dotyczące routera podróżnego?
#1

Cześć, wyglądam na dobry i stosunkowo tani router podróżny. ktoś ma jakieś rekomendacje? dzięki!
Reply
#2

Jedyne, które mogę nazwać, to AirPort Express. Jest mały, lekki i dobrze wygląda. Nie mogę jednak komentować ceny. AirPort Express
Reply
#3

PC również może używać lub po prostu Mac?
Reply
#4

lamEduDe napisał: PC również może używać lub po prostu Mac? Każde urządzenie korzystające z WiFi będzie z nim współpracować. Jak to działa: Hotelowy port LAN -> kabel Ethernet -> AirPort Express -> Wi-Fi -> Twoje urządzenia Musisz jednak podłączyć AirPort Express bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. tzn. brak kabla zasilającego z gniazda zasilania do AirPort Express. Lubię to:
Reply
#5

lamEduDe napisał: Cześć, wyglądam na dobry i stosunkowo tani router podróżny. ktoś ma jakieś rekomendacje? dzięki! Nie zdefiniowałeś, co rozumiesz przez taniość, ale jeśli szukasz czegoś dobrego, wypróbuj Asus 330N3G. Bardzo elastyczne urządzenie (6 różnych trybów), zasilane przez USB. Mam swoje za 85 USD w CyberActive
Reply
#6

Czy ktoś zna router podróżny, który wykonuje następujące czynności? (1) Możliwość przesyłania w standardzie 802.11n 2,4 GHz / 5 GHz (2) Akceptuje połączenie Ethernet oraz klucze sprzętowe USB 3G / 3.5G Wiem, że (1) może być nieco naciągane, ale co z (2)?
Reply
#7

Używam TP Link TL-WR702N ..... co za świetny mały router podróżny .... łatwa konfiguracja, tani, lekki ... ALE, nie mogę połączyć się przez Ethernet .... tylko wifi .... Niedawno korzystałem z hotelu ..... tak dobrze, płacę tylko za jedno połączenie, ale nadal mogę używać go na wszystkich moich różnych urządzeniach
Reply
#8

HAME MPR-A1 WiFi 802.11b / g / n Bezprzewodowy router 3G z kluczem do ładowania baterii / 1800 mAh - Darmowa wysyłka na cały świat - DX
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)