Asus odpowiada na Gigabyte RTX 2060 399 $.
#1

Robiąc również RTX 2060 za 399 USD, ale na kupującym, więc jeśli heng, możesz kumulować rabaty. Shopee Link Wygląda na to, że 10.10 może monitorować karty graficzne Asusa pod kątem wszelkich nieoczekiwanych transakcji.
Reply
#2

przez chwilę myślałem, że widziałem 3060
Reply
#3

Nie warto kupować nowego w tej cenie.
Reply
#4

AS1 napisał: Robiąc również RTX 2060 za 399 USD, ale na kupującym, więc jeśli heng, możesz kumulować rabaty. Shopee Link Wygląda na to, że 10.10 może monitorować karty graficzne Asusa pod kątem wszelkich nieoczekiwanych transakcji. mlmlwm ... W zeszłym tygodniu dostałem 5600xt z Amazon SG za 330 SGD 5600xt> 2060
Reply
#5

Koenig168 napisał: Nie warto kupować nowego w tej cenie. Lol Kupiłem moje 1660 za 340 $ niedawno b4 ogłosili, więcej jest do bani
Reply
#6

Nie sądzę, aby teraz był dobry moment na kupowanie GPU, kiedy AMD wypuści nowy procesor graficzny 28 października. Prawdopodobnie nastąpi korekta cen.
Reply
#7

flame2000 napisał: Nie sądzę, aby teraz był dobry moment na kupowanie GPU, kiedy AMD wypuści nowy procesor graficzny 28 października. Prawdopodobnie nastąpi korekta cen. Problem w tym, czy korekta miałaby wpływ na SG Lokalny retainer bardzo GG jeden.
Reply
#8

Goodshot napisał: Lol Kupiłem moje 1660 za 340 $ niedawno b4 ogłosili, więcej jest do bani tak, dla mnie też nie ma wyboru, cały martwy komputer musi tym razem zmienić nowy.
Reply
#9

Humster napisał: Problem w tym, czy korekta miałaby wpływ na SG Lokalny retainer bardzo GG jeden. Może lub nie. Ale opłaca się być trochę cierpliwym, gdy nowa premiera AMD jest zaledwie około 2 tygodnie później.
Reply
#10

opłaca się czekać, kończy się brakiem zapasów, jak seria 3000 w końcu poczekaj ponownie wan poczekaj do kiedy 2021?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)