Najlepsza oferta dostępu szerokopasmowego
#1

Przeprowadzam się, więc stracę moje 22,90 $ miesięcznie za internet szerokopasmowy adsl Singtel, ponieważ powiedzieli, że CCK nie może obsługiwać adsl z powodu jakiejś miedzianej linii - nie rozumie silnego akcentu CSO. Proszę o pomoc, polecam najniższe możliwe ceny za połączenie z Internetem, bez gier lub hardkorowych rur. Potrzebuje tylko Wi-Fi, aby zaoszczędzić na danych mobilnych
Reply
#2

ADSL zostanie w przyszłym roku wycofany w całym Singapurze. Nie ma to nic wspólnego z miedzianą linią. Jedynym wyborem jest szerokopasmowe łącze światłowodowe, ale wszystkie są droższe niż ADSL.
Reply
#3

Starhub ma abonament za 22,90 USD. https://www.starhub.com/personal/for...and-plans.html
Reply
#4

eawtan napisał: Starhub ma abonament za 22,90 USD. https://www.starhub.com/personal/for...and-plans.html Należy pamiętać, że szerokopasmowe łącze kablowe Starhub zostanie również wycofane w nadchodzących latach. Mówiono, że może zostać wycofany już pod koniec 2017 r. (Straits Times: Dostawcy usług internetowych toczą nową wojnę szerokopasmową), ale nie ma na to potwierdzenia. Dlatego każdy klient rejestrujący się dziś w celu korzystania z szerokopasmowego łącza kablowego prawdopodobnie wkrótce będzie musiał ponownie się zmienić. Warto, czy nie, decyzja należy do ludzi. Prawdopodobnie Starhub spróbuje przenieść abonentów na droższe domowe łącze światłowodowe, gdy nadejdzie czas.
Reply
#5

u0206397 napisał: Należy pamiętać, że szerokopasmowe łącze kablowe Starhub zostanie również wycofane w nadchodzących latach. Mówiono, że może zostać wycofany już pod koniec 2017 r. (Straits Times: Dostawcy usług internetowych toczą nową wojnę szerokopasmową), ale nie ma na to potwierdzenia. Dlatego każdy klient rejestrujący się dziś w celu korzystania z szerokopasmowego łącza kablowego prawdopodobnie wkrótce będzie musiał ponownie się zmienić. Warto, czy nie, decyzja należy do ludzi. Prawdopodobnie Starhub spróbuje przenieść abonentów na droższe domowe łącze światłowodowe, gdy nadejdzie czas. Opublikowałeś nieaktualną wiadomość. http://www.straitstimes.com/forum/le...rhub-clarify
Reply
#6

może przejść do planu M1 500 Mb / s.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: może przejść do planu M1 500 Mb / s. Widziałem wyskakującą reklamę, która kosztuje 29 USD .. Czy to netto? Lub przed gst 😜
Reply
#8

babyrobo napisał: Widziałem wyskakującą reklamę, która kosztuje 29 USD .. Czy to netto? Lub przed gst 😜 29,00 USD / mies. W tym 7% GST, z wyłączeniem jednorazowego kosztu rejestracji.
Reply
#9

jeśli otrzymam ten szerokopasmowy interfejs M1 ... czy mogę poddać recyklingowi mój dotychczasowy modem singtel na livefire / livewire?
Reply
#10

babyrobo napisał: jeśli otrzymam ten szerokopasmowy interfejs M1 ... czy mogę poddać recyklingowi mój dotychczasowy modem singtel na livefire / livewire? Masz na myśli poniższy modem? Nie sądzę. Jeśli masz router od Singtel, dostosowaliby ustawienia tego routera, aby łączyć się tylko z siecią Singtel.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)