Zalecenia dotyczące monitora 1440p?
#1

Witam, buduję swój pierwszy komputer i szukam 27-calowego monitora 1440p z częstotliwością odświeżania najlepiej> = 100 Hz. (Nie szukam 144 Hz, ponieważ moja kompilacja prawdopodobnie i tak nie będzie w stanie osiągnąć maksymalnego limitu). 500-600 USD. Wolałbym, aby monitor był zgodny ze standardem VESA, abym mógł go zamontować na biurku! Właściwie masz na myśli kilka monitorów, ale nie jestem pewien, czy są dobre: - PRISM + F270 PRO - Acer Nitro VG271U - Dell U2719DGF Z góry przepraszam za pytanie noob, a rady byłyby bardzo mile widziane, dziękuję!
Reply
#2

Hasagi napisał: Witam, buduję swój pierwszy komputer i szukam 27-calowego monitora 1440p z częstotliwością odświeżania najlepiej> = 100 Hz (nie szukam 144 Hz, ponieważ moja kompilacja prawdopodobnie i tak nie będzie w stanie osiągnąć limitu). Mój budżet wynosi 500-600 USD. Wolałbym, aby monitor był zgodny ze standardem VESA, abym mógł go zamontować na biurku! Właściwie masz na myśli kilka monitorów, ale nie jestem pewien, czy są dobre: - PRISM + F270 PRO - Acer Nitro VG271U - Dell U2719DGF Z góry przepraszam za pytanie noob, a rada byłaby bardzo wdzięczna, dziękuję! Nie patrzyłem na Dell, kiedy szukałem swojego monitora, ale porównywałem zarówno pryzmat, jak i Acer, czyli to samo, co masz. Widziałem pod ich technologią, częstotliwość odświeżania Dell wynosi tylko do 60 Hz, jeśli się nie mylę. Acer wydaje się być lepszy, ponieważ ma 144 Hz i 1 ms. Poza tym to IPS, a pryzmat to TN. Ipn jest teraz lepszy niż TN. Teraz, jeśli kupisz Acera od qoo10, możesz pomniejszyć kupon o 30 + 50 z 636 obecnej ceny promocyjnej. Po prostu zamawiam Acera i czekam, żeby zobaczyć naprawdę dobry, czy nie. Kolejna kwestia, wydaje się, że Dell nie wspomina o obsłudze freesync, podczas gdy Acer o tym wspomniał. Overral Acert uważam za najlepszy z QHD, 144 Hz, 2k ekranem, 1 ms, IPS i freesync Nie tylko możesz minus 30 + 50, ale jest też promocja MasterCard, w której możesz uzyskać dodatkowe 20 dolarów zniżki. Ale jest pewien problem i inni użytkownicy używają wirtualnej karty Mastercard, aby uzyskać promocję. Musisz przeczytać wątek poniżej
Reply
#3

Dell U2719D nie jest tak naprawdę monitorem do gier, bardziej do prac graficznych i lekkich gier. Jest to standardowe 1440p 60 Hz, ale ma lepsze kolory wyświetlania.
Reply
#4

Elysium87 napisał: Nie patrzyłem na Dell, kiedy szukałem swojego monitora, ale porównywałem zarówno pryzmat, jak i Acer, czyli to samo, co masz. Widziałem pod ich technologią, częstotliwość odświeżania Dell wynosi tylko do 60 Hz, jeśli się nie mylę. Acer wydaje się być lepszy, ponieważ ma 144 Hz i 1 ms. Poza tym to IPS, a pryzmat to TN. Ipn jest teraz lepszy niż TN. Teraz, jeśli kupisz Acera od qoo10, możesz pomniejszyć kupon o 30 + 50 z 636 obecnej ceny promocyjnej. Po prostu zamawiam Acera i czekam, żeby zobaczyć naprawdę dobry, czy nie. Kolejna kwestia, wydaje się, że Dell nie wspomina o obsłudze freesync, podczas gdy Acer o tym wspomniał. Overral Acert uważam za najlepszy z QHD, 144 Hz, 2k ekranem, 1 ms, IPS i freesync Nie tylko możesz minus 30 + 50, ale jest też promocja MasterCard, w której możesz uzyskać dodatkowe 20 dolarów zniżki. Ale jest pewien problem i inni użytkownicy używają wirtualnej karty Mastercard, aby uzyskać promocję. Musisz przeczytać wątek poniżej Tak, model Acer wydaje się być najlepszym wyborem. Powstrzymuję się tylko dlatego, że trudno jest znaleźć recenzje na temat modelu.
Reply
#5

DJSnip3r napisał: Dell U2719D nie jest tak naprawdę monitorem do gier, bardziej do prac graficznych i lekkich gier. Jest to standardowe 1440p 60 Hz, ale ma lepsze kolory wyświetlania. Ahh, myślę, że miałem na myśli S2716DGR, to wariant 1440p i 144 Hz. Jedynym minusem jest cena, ponieważ kosztuje 769 USD na Qoo10.
Reply
#6

Hasagi napisał: Ahh, myślę, że miałem na myśli S2716DGR, to wariant 1440p i 144 Hz. Jedynym minusem jest cena, ponieważ kosztuje 769 USD na Qoo10. Ahhh, ale panel TN przegrałby z panelem IPS, chociaż ma gsync, myślę, że freesync shd będzie wystarczający.
Reply
#7

Pobieranie Acer nitro VG271UP również z qoo10. Z rabatem 50 + 30 dolców
Reply
#8

Elysium87 napisał: Ahhh, ale panel TN przegrałby z panelem IPS, chociaż ma gsync, myślę, że freesync shd będzie wystarczający. Czy panele IPS faktycznie wyglądają dużo lepiej niż panele TN? Zastanawiam się, czy jest to warte dodatkowych 150 dolarów ponad haha PRISM
Reply
#9

Hasagi napisał: Czy panele IPS faktycznie wyglądają dużo lepiej niż panele TN? Zastanawiam się, czy jest to warte dodatkowych 150 dolarów ponad haha PRISM Panele TN, ich kolor będzie wyglądał na wypłukany w porównaniu do IPS, możesz wygooglować w youtube, aby zobaczyć panele IPS vs TN. TN ma również krwawienie podświetlenia jia lat w porównaniu do IPS Słyszałem również, że monitory PRISM pochodzą od Samsunga lub innych marek, w których zawiodła kontrola jakości monitora, więc sprzedają je PRISM, a aby wymienić, muszą mieć co najmniej 5 martwych pikseli dla monitorów pryzmatycznych. dlatego tańsze jeśli chodzi o jasność, Acer może osiągnąć 350 w porównaniu do pryzmatu 280. Są też wbudowane głośniki. to zależy od Ciebie, czy naprawdę masz budżet na pryzmat
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)